Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen évjárat pipi vasa
neked lesz busád 1300 horgos
Na léptem
Ilyen Busád lesz
jólesz nekem öninditónak de add csak el mert a busához nem lessz jó semmi
Maradjunk annyiba egyenlőre nem állok neki szétdarabolni
Így van meghirdetve (fényképezve is). Ha jön valami érdeklődő mit mond majd Se kipuf se kormány se kerék nem így volt hirdetve Elsődlegesen nekem a legegyszerűbb volna, ha valaki egészben elvinné a lomot. Persze ez nem biztos, hogy így sikerül, ami valószínűbb, a blokk amire majd valaki igényt tart az a pénz az egészből. Akkor már szabad a gazda a megmaradt dolgokra Ha Nyár közepéig sem egészben nem kell senkinek, sem a blokk nem kell, akkor szét lesz bontva. Ha így se megy el Ezmiatt ríva nem fakadok akkor szöcske donor motor lesz...
nem láttam még élőben de beszéltünk már 1 párszor telón nagyon ari a hangja
ez igy van nálunk is volt 1 jó sztori coca ölésnél két cocát akartunk feldolgozni 1más után esünek kötél szájba,kihu,letapos,megfog,szur,visitás...........csend addig a másik az ólba szivinfartust kapott már csak ki kelett huzni
haverom kalapáccsal szokta leütni
ha Te mondod
Ilyet faterék is játszottak
Meghozták a desznyót utánfutón, a disznótór előtti estén(szomszédnak vót a malacka) Tanyaszomszéd mondta faternak tibikém akkó rögge átgyüvök az igazíts mán a fejibe a skúlót.
Na reggel összesereglik az egész disznótoros csapat(lehet már a pálinka is bent vót, legalábis az első) Disznó áll az utánfutón, a papa meg a kisgolyóst dugja át a magasítón Fejéhez tartja(pukk ) na akkor megvadult mert más baja nem lett Forog körbe-körbe az utánfutón fater is követi a pudskával Az egész" nász nép" fater hátamögött követi az öreg mozgását, mert senki nem szeretett volna kapni az ólomból Körbe-körbe sétalgatják az utánfutót, néha amikor megállt a disznó fater mindíg lőtt egyet már a két szem ki volt lőve de még a disznó mindíg a puskacsövet harapdálta Hát végül is vagy sikerült az egyik lövés vagy elvérzett szegény de nagysokára feladta
Utánna többé nem volt ilyen módja nálunk a disznóölésnek
Végül is egyszer előtte már csinált ilyet az öreg de akkor egy bumm és vége volt a dalnak(azt jó helyen találta el ) Igazából ehhez rutin kell, mert szinte csak egy diónyi pont az ahol jó a lövés.
A szögbelövőnél is ugyanez a helyzet. Tudni kell hol van az a pont...
szerintem aranyos és tök normális a Slipi
meglehet
Pipire nem jellemző hogy nem segit szerintem nem ér rá,vagy csak sajnálja szegénykém a vasát
vagy össze hugyoztak
nem azért kellett volna amit írtam azt hülyeségből írtam!akkor mind1!kb 5 percedbe került volna!köszi!
összeértek?
nektek nem gyanus hogy Jimy+Slipi elvan tunve? lehet hogy közös a programuk
nem nem
akko nem csalődtál ennek örülök
forralt borral ittuk ütött eléggé
hogy izlik...........üt?
meg te is mert ha nem kirugom a mankódat
hát itt aszo és meg marad
Az alkoholisták nemzetközi nagy mestere fazi biztos ott lessz