Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jimy van kinzó készlete is
Szevasztok trogerek!
Még a szöme sé áll jó
Lassan hátha meggyógyúl sedu
nem baj ha minél tovább tp-en vagyok, az havi + egy 50-es
Az utobbi 3 hétben annyit javult, hogy tudok már jobbkézzel kanállal enni... szerdán megyek kontrollra, röntgeneznek is, még 3 hete nem volt teljes összeforva a kezem...
Vazze nem baszogok vele nem is valami fontos dolog miatt kellene, hanem valami hülyeség miatt
Rajzold ki egy kartonra azt vág körbe majd akkor látod, hogy nézne ki. Különben meg még be szeretném indítani, ha nem is sokat valamit még használ rajta az a sz@r...
Tesó ha meg kérlek be ugrassz a pipihe a blokké nekem az kéne
Tesvérem, te szurod van nálad alkalmasabb
Horgásztó,Visz ucca 6szám
Pipifax!
Szombatra letudod szedni a kipufogót?Mert ha igen akkor mondasz egy címet és haveromék elmennének érte!
azt még nem mutattad
Szeki papa meg javult az óra biztos valamikontakt hiba lehetett,mert mióta megmozgattad a biztiket azóta okééééééééé na még azt el mondanám hogy soha életemben nem halottam még honda 750-est igy visitani
szeva tesó eza disznóe mocskos 1 jószáge száraz fedett hejen van de alig várom hogy ki belezzem
Szeva fődim ma adta föl a csomagot a srác még rendeltem ezt azt 30 ropi vót minden
A disznót takard be a fazi nagyon mérges lessz ha sérül a disznó a hidegbe
jóóóóóóóóóóóó napokat, jóóóóóóóónagyokat!
Hm lehet nekem is gytornáznom kellet volna
Hali!
Hát szarvazd fel.............
remélem elérsz idáig, vagy szabolcsban oda fagysz az úthoz?
Pipi keress egy jó orvost, nem feltétlen kerül pénzbe sem! Én 1 hét gyógytorna után motorozni is tudtam, előtte meg biciklizni is nehezen.
Nekem is volt izom leszakadás, törés, stb.
2.-dikk jó reggelt
nálunk olyan hideg van hogy a lónak le fagyott a szarva
1.
Jó reggelt!
No.1
Jo reggelt trogerek!
jóéjt
Pest,plusz Jimy 50km-er
jimmy

holnap megy a haver, gps-sel remélem oda talál. készítheted a lomom.
ll golf pilotty.

a balos csóka , de motor nélkül