Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rugó ésrugó ésrugó és rugó és rugó között is van kölönbség
Jimyvel vajon mi van már kezd hiányozni pedig tudom hogy most is itt kukkol
mert 1 utca az egész falu és nekünk van a leg nagyobb házunk igy könnyü de már be ugrott mere lax
én is oda találtam hozzád, nélkül.
debrecen tábla ótán cika 1kilóméter mol kút, mol kút ótán sorolj a balra kanyarodó sávba martinka felé, bal kanyar után 500m egyenes, jobbra első utca a madár nevű és 118. na pontosabban
a cimborának budán vettük az afrika twinjét, a pali előtte csúszott vele és kifordult a térde. ott feküdt az ágyon begipszelt lábbal az adásvételi aláírásakor, és azt mondta hogy jobb ha törik mert az két hónap és kész de ez négy hó és újra kiugorhat és gyötrelmes 4 hó vagy több is a gyógyulás.
kivételesem nem az asszony vót hanem 1 ismerős cimbi jött velünk ódaát na mondom vezessél mert az asszony tanuló..................hát ez is derék szögü kanyarban elcsuszott egyenesen és ki döntöttük a stop táblát a béjemwének meg sem kottyant hál istennek,meg szerintem a tábla se vót be betonozva és vissza állitottam az a baj hogy sper van a gépsas alatt és tolja az orrát gázzal kell kanyarodni mint a driften megcsuszott éás a koma meg ilyett és taposta a féket teljesen ki tekert kerékkel aztán el magyaráztam neki hogy hóba vékezni nem ér semmit de baj nem történt ha a városban vagyok hivlak mert már nem tudom merre lax
a szalag szakadás kemény dolog, a havernak is két hónap volt mire helyre jött,de pipi a tied 5 havis, és nem javul , ha jól tudom a szalagot is megstoppolják, neked varták a szalagokat? mert ha nem akkor mire összeforr lemegy a nap.
én komolyan sajnállak Pipi de miért nem mész már el 1 komolyabb orvoshoz? látod a tesóm térgyét is 5000 juróért szabták ujra
hát 2-ben elfestett kanyarban keresztben néha jönnek tárgyak, nekem is szoknom kell a havas utat.
az utak jók és tiszták,délelőtt 10-re biztos jár mindenhol sószóró és nem lesz felfagyás.jöhecccccc.
Legyen neki igaza
Tudod szeki most még ezen azért nem röhögök, mert lehet tényleg maradandó lesz Bár az orvos biztat, azt mondja a csuklómba lévő összes szalagom szakadt, ezért ez a lassú folyamat
Szekikém milyen a pálya felétek(utak) a mai srtigula 1 stop tábla
én inkább megfogalmaznám, ez pipi maradandó egészségkárosodás.
a versenyzők olyan flikk-flakkok dobálása után pár -nem tizenakárhány ótán-hétre már virgoncan motorkáznak, te meg mint a szárnyaszegett madár csak lógatod a ..........
pipi nem véletlen az urulógián műtöttek meg és az volt a cél hogy minél keményebb és stabilabb legyen a műtött rész.............
Slavia 631-es
csak prószálkoztam és mán.........
na ne hülyíts....
tegyél bele 631-es rugót duplán
semmi extra a csajok is el tüntek,és a bazár is be zárt
nem tudsz véletlenül gyári méretű első teló rugókat a zödségbe?
mindkettő jóval rövidebb már mint a gyári 289mm
láttuk.....
tanulok.......................
csumi öcsi mi a fasz van itt régen voltam
de azt nem eszed meg Kékvér