Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a plexit te honnan rendeled-nem a link kell- és nem a cím mert én magam meg nem rendelem, csak hogy mennyi a szállítási idő ha kérdeznék a többiek, sajna ha a 636-os cimbi meglátja a cróm plexit neki lehet hogy az kellene, de duplásba mer mind a hárman nagy darab csókák vagyunk.
,
akkor linkelje ide azt a fordító mismancot, me kicsit sokat kalapáltam tegnap ezt a klaviatúrát.
kérem,please.
jól megtankolja őket, oszt kűdje pipi-hö, had keressen ő is kicsit, onnan irány fazi, ő felöltözteti őket............
egy kis csaj volt innen kint, de két év után haza szelelt,nem bírta a légkört, szép szép, de nem embernek való hely ezt mondta.
egy srác van már kint vagy 5 éve ír-ben, autó bontóban, annak be jöhet mee még az asszonya is ott hagyta gyerkkel.
de a földesi koppány csapat is haza gyütt, pedig amit már a MAD MAX-ek sem bírnak az cudar lehet.
Amit nem értesz Google fordítóval fordítsd le! A lényeget ki tudod szűrni belűle!
Szeki kűggyed símán panyolára őket
Majd bogyesz ott kifosztja őket a végén meg riszteltek...
a németet oldalt egy német tanár próbálta elmagyarázni, ami megmaradt bennem az megy, de az angóla az nem vágni.
Eszik is meg isszák is!
Ezek mán csak ilyen seggfejek!
Ha úgyis kifizeti neki az ember a postaköltséget akko ballagjon mán be valamelyik hivatalba osz dobja fel vagy hívja ki a UPS-t oszt küggye azza!
ezt enni vagy inni kell?

de komolyan.
dobozba vágja és nem mindegy hogy united kingdom, vagy hungaris kerül a szelvényre.
na meg álljatok nyavalyás felsőbb rendű külföldiek, ha legközelebb megkérdi valami englis tavaris herflikk hogy merre az arra, akkor vagy hajdúhadházra vagy ha túrázni is akar meee térkép van nála akkor szendrőládra kalauzolom el. ne paraszt lássál még parasztabbat.
UK MAINLAND ONLY.
Kihajulni 280-nál a menő
érdekes, ha nekem egy cuccot előre kifizetnének még a világ végére is elpostáznám.
pedig ez már nem is a felsőbb faj honlapja.
Azt nem postázza Magyarba!
csak ilyen színben van eladó, kikben nem találtam pedig 126 oldalig kentem.és a tatyót nem adja hozzá ami+suska.
de biztos találok távrángatós etetőhajót, és bérelhető 19.60-as tőpontyot is.
neked , oszt mire akasztanál fel egy bubis plekót, a csühösre 140-nél kihajolni cigivel a szádban, söröcskével a kézben.
idd ki vagy vidd ki
köszönöm basi, ma át megyek a 636-os haverhoz, meg hívom a másik ninjást és lehet 3-an rendelünk. a 636-os ra a crómost fogom rá beszélni.
az eke bélés mi pénz, mer az nincs az kellene.
Nem mindegy
Tűzoltó leszel vagy katona...
bocsánat katona de 1 kutya
katona