Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi neked egy T5-ös transporter kellene. Abban van olyan változat is (multivan), amiben több zónás klíma van, tárgyaló teremmé alakítható a hátulja, van 6 sebességes váltó, kevesebbet eszik, sokkal személyautósabb a vezetése. Rendelhető bele xenon, tempomat, stb. Automata is van belőle (már a t4-ből is).
Voltam anyagbeszerző régi hiace-szal, semmi bajom nem volt vele. Városban beraktam induláskor harmadikba, és vígan elvoltam vele. Alul nyomatékosabb a motorja, mint a 166 loivas audinak.
Lehet hozzá sport rugókat kapni, és elfér alatta a 18-as kerék is
Persze a vw-nél sűrűbben kellene javításokra költeni. Adagoló, turbó, stb.
Amúgy meg tiszta hülye vagy, nincs a hangjának semmi baja. Dízel.
Fazikám lépjél csak az iwiw-re
szeva bugyiking
En meg nem de hallottam olyanrol aki ismer olyant aki mar latott!
Sam testvérem csörögj már meg ha rá érsz
Pálinkásat Uraim vóna egy kérdésem rendeltem valami fiber alap anyagú kuplung lamellát valaki tanálkozott mán vele?Magyarán, biri a gyilokot
Jó reggelt!
Jó reggelt...
jó éjszakát
jó reggelt
Jo reggelt trogerek!
A 45 az kemény nagyon vazze kő kemény...
de megvan
na jójéjt...
Nem válaszol Nem csodálom aknavetővel lövi a zombikat kifelé Ez bogyesz szellemi és ügyeségi képeségeit teljesen igénybe veszi... Másra nem bír koncentrálni...
hanyadik pályán vagy?
én is a zombit nyomom a béjemwé most kapott 6 uj NGK-tBKR6EK 2pórusu és 1 uj PiX hosszbordás szijjat az unix-tól csak hogy szereljünk
Nem nem lapátolják a havat a zombis játékkal játszik mindenki amit a kapuról linkeltem ide...
Na megjelent az írásom a totálkár népítéletbe
kb. egy hét alatt csakhogy bogyeszkám lásd nem csak a bmw-t szapulom én a saját autómhoz is kritikus vagyok
avagy tartsunk tükröt saját autónk elé és ismerjük el gyengéit
na mi van?mindenki havat lapátol
és én is ács vagyok ácsorgó többek közt
jóreggelt nem birok aludni csak a Jimy jár az eszembe