Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még hideg sem lehet nállatok Pipi.............mert a macska nem törik a kanyarban
Szeki inkább táncolj a port jobban bírjuk...
Ezzel bogyesz nem fogsz meg gyorsan legépeltem ide a szabályokat
örülj hogy még nem zenéltem!
Tessék most csináltam
Az első képen a napot fényképeztem azért sötétebb körülötte a kép.
A második kép meg azt bizonyítja, hogy egy szem hó sincs
Ha nálunk hó lenne, a macska se látszódna ki...
itten nem de tegnap fel fagyott minden én szeretem de az asszony nem megint én vezettem haza a határról
jólvan na elárultál de csak azért mert olyan okos voltam hogy féltek hogy okosabb leszek a sok tudósnál mütét után lettem rendőr
Mé hazudsz fazi, mer itt süt a nap ha kell bizonyítom
De neked nem agyzsugorító műtéted volt bogyesz
Az rémlik, mintha ezt mondtad volna múltkor
Szakad a ho
csak érdeklődtem ha tudod mennyi 1 betli vagy 1 redulfmars, akko elhiszem
Azért olvasom lazult a rend
már fél órával tovább szól a kimenő mint amikor én ott jártam


"Kapuzárásig (22 óra) mindenki köteles az intézet területére visszaérkezni"
mikor engem mütöttek 2napig ugy mentem mint a robot mert be volt kötve az AC(infuzió) 2nap után árulta el az ápoló hogy hajlékony tü van bennem
Most, hogy mondod bogyesz lehet azért veszetettem mindíg
Na itt vótam
Már az első sorokban azt írja hogy tilos a kórtermekben dohányozni nahát...
ja..........jó reggelt ugy látom Szeki belejött a dógokba rendesen
te Pipi az ulti az észjáték
Nálunk nagy volt a szigor mondjuk a hemori ahol voltam az katonai intézmény volt Még a takarítónő elől is bújkálni kellett, mert beköpött, ha a korteremben szesezltél és dohányoztál...
Pipi itt ako mész, és addig hétvégén, amiko akarsz inni iszok én is itt bent, de csak szerényen délelőtt soha nem rugok be
ja
Hát amikor én a gerincműtétem után hévizre kaptam beutalót(2 hét)
Ott voltak bizonyos szabályok Aki fél tízig nem ért vissza az intézménybe az már csak reggel tudott bemenni, mert bezártak minden ajtót Na mondjuk a kezelések délig tartottak, utánna mentünk szeszelni az ott összekomázott cimbikkel
Napi 12 sör/kop, fél tízre mindíg visszatértünk utánna a 3 ágyas kórtrmekben folytattuk és ment az ulti...
Nemtom de jo hangja van
Ki ez a behízott fejű tetkós
Szeki bazmeg Két oldalt telilinkeltél Mindannyian nagyon örülünk neki, hogy megtanultál, de inkább a gyorshajtás yard, megoldások fórumon gyakorolj Nem tudom maradt-e még az íbéjen olyan cucc eladó amit nem raktál ide fel
Bár ha hiszed ha nem nekünk is bejönnek ezek az oldalak