Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én látok nem vagyok Pipi
Adj neki segelyt!
Tuti kijon
10-est,10-est,10-est tülemtülemtölemtülem
én benne vagyok vak nálad csináljuk
Ne a kanalisra jarj le mosni Bogyesz!
Lassan befagy!
Nem lehet hogy szürke is vót csak a szemüveged nem volt rajtad?
Különben is ha tovább mérgesedi a helyzet veszek egy Moto Guzit és itt hagyom a topicot
ukrán benzin+gyufa
megy a te nincs azza baj csak berakom a fehér pólóm,oszt szürke lett valami lakatosz van benne osztán ki kéne pucolni de miveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeee
Calgont kellett volna használni Bogyesz! Hát nem nézel tvt... Mostmár sírhatsz hogy szar a mosógép..
Én se aztmondtam, hogy baj. Csak érzésem szerint ez nem az a topic ahol fitogtatni kéne hogy ki a jobb. Meg mondja el az észrevételeit... De az hogy már idegesítően csak az egymás osztásán megy a téma az szerintem elég kellemetlen...
Tegyel bele uj belsot!
Burkolatcsere
Flex ?
Gusztival utunk olyant ,mint az ipari aram!
Villanyszerelo
nana már meg int megy a háboru az embert az elviselő képessége és az alkalmaszkodása különbözteti meg az állattól de inkább szereljünk...........................meg tudná nekem valaki mondani hogy lehet automata mosógépet ki tisztitani ecet és bolti cuccokon már tul vagyok
Elobb magad kene rendbe szedni sedu!
Semmi baj ha valaki szeret szerelni átalakítani valaki versenyezni akkor tegyék ,mindenki el mondja a kicsi véleményét és kész ,DE hogy ki a jobb meg melyik motor a jobb az relatív ezen kár rágódni mert lehet hogy Talmát vagy Rossit ráültetnénk egy 9 esre akkor szét szopatná a bandát oszt ennyi.Ja(Stan-Fazi, Pan-Iváncsa)
Soha többet olasz
Ezt sedu kepei alatt talaltam.
jimynek meg ossza az eszt ,hogy majd ha olasz motorral mesz +ez +az kell a Z-be ami olasz
Az a baj hogy van par kozosegrombolo emberke itt!
Idezem sedut!
Ahogy nezem magaba kene neznie
még jó hogy én tudom kivagyok ni de a Stan end Pan?
Majd rakerdezek muterodtol!
Neki kuldtuk!
Az itten a probléma gyökere, hogy van itt egy két ember aki szeret motorozni aztán annyi, meg van itt egy ember aki mindenkinél jobban tud motorozni elvileg... Na de kérdem én mint kívülálló: Kit érdekel, hogy itt ki kinél tud jobban motorozni? Nem a társaság miatt írunk ide? Ennyi erővel csináljunk egy sportmotor.hu versenyt aztán aki a legjobb az ugathat a többi meg kussoljon vagy mivan?
Me gjött Stan és Pan meg Bogyesz