Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remelem nem etted meg a palacsintat hazaig
Csovaz!
szeva öcskös
Szasztok srácok!
zsákban az igazság
Tiszteletem uraim ,látom egy kis ring motorozás után mennyi Rossink lett Csak azt felejtitek el hogy mivel nem a VB ről van szó akkor nem egymást kell legyőzni hanem az az icipici tudásunkat kell fokozni, és élvezni a motorozást.Én is boldog lennék ha 2 perc alatt mentem volna körbe de már annak is örültem hogy a jobbos kanyarokat íven tudtam venni és nem billegtem mint szarka a dögön.
na figyu ma megvettem a benzin pumpát a fostalicskába de nincs szivem beletenni ennyi pénzért csak nézegetem,forgatom,hogy hol lehet benne az arany meg igazából kicsit megrémültem mikor elolvastam az irást a dobozon POMPE Á ESSENCE Á COMMANDE ÉLECTROMAGNÉTIQUE na ezzel a résszel még nem is lenne olyan nagy baj azon kivül hogy nem hiszem hogy eredeti ...........BOMBA ELÉCTRICA DE COMBUSTIBLE na ezek után keztem aggódni
Nem csak fekezni kene megtanulnod Sedu!
Fenyezni is!
sziamia
Suketel ossze vissza!
Eloszor allitani kelett a fekjen.
Kesobb mar azt irta elszaltt.
Csoda alkatreszek vannak a vasaban ,persze mind ingyen + oda ver mindenkit!
Joet akarja oktatni ,aki a palyan elli eletet.
Nem te jatszotad a SUPERMANT?
Serintem Sedu a MAN TT-en is le iskolazna es ki oktatna mindenkit ,
Csok eras!
Most ,hogy mondod lehet iszom is 1 sert!
köszi
persze itt vagyok
te téleg ittál
Olvaslak 2 napja sedu de csak a suket dumat nyomod itt!
agresszor leszek és berongyolok a pályára Máriapócson is megtettem annó rögtön meg álitották a versenyt igy én nyertem............1 haza utat
Jövőre. A parkolóban megállhatsz majd vele :-)
Nem biztos, hogy jó hír. Adnak rá 3-400,000Ft-ot és ki kell majd vonnod a forgalomból. Ne legyen igazam persze.
A jobbik része a dolognak, hogy vehetsz fiatalabb kilencest, és a fórumon a többieknek lesz alkatrész.
na miko lesz megint valami kawa nap vagy ring-ispir mert már annyit vitatkoztok hogy elmegyek a béjemwével,ragasztok rá 1 kawa matricát oszt letolak mindőtöket na a lesz a NAGY szám
Fazi te mén meg int ittá
Nem 1-2 kilencesem volt, ismerem őket. Ha egyenesen kell menni, vagy fordulatról gyorsítani nincs gond, lassú kanyarokban, vagy kis fordulaton szenvedés vele menni. A fékje túramotorokra való. A 2001-eseknek legalább a kezelhetősége jobb és szebbek is, mint a 98-asok.
Ha ennyire vagány vagy mehettél volna haladó csoportban is
Gyere a Mátrába motorozzunk
Pipo!
Erdekelne a jobbos kormanykapcsolod,persze ha egyben van!
Haaamacsee adod?
Szevsztok Trogerek!