Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na szasztok....
má megint menni kell
meló

értettem főnök
Az elsőben a végefele,a 2.-ban már előreálltunk.
Minden stimmel, de a betépés nem, már kinőttem belőle vagy 10 éve . csajok buli, mehet.
Ülj fel a vasra, 2 kövér gáz, 4 váltás és itt is vagy, bár nekem is ugyanannyi lenne :)))))
üdvözlünk a fórumon és gratula a géphez ha esetleg érdekel 1 kis ismerkedős,ivós buli,mely csajokban gazdag és a betépéstől sem riadsz vissza,akko csatlakoz szeptember 17,18,19 fórum talihoz további infó nállam meg a szabolcs megyei rendőr kapitányságon
én kapálni automata váltós kocsim van és D-be még alszok javitom a fosrakás béjemwét hogy keressen mert amit az este kerestem az holnap rámegy szervó,szervócső,benya szivattyú,+szürő,vizpumpa,termosztát meg a f@szom tudja még mi kel ebbe a csodába
ok megtaláltam amit én csináltam fent van a képek közt megtalálod
Tettem fel a fotók közé is nézd meg rajta vagy egy páron
Mi se ültünk előtte csak egy PIPI nevezetű sittes egyén terorizálja a társaságot
ez meg itt én vagyok köszi zozo kaaaaaaaawaaaaaaaasaaaaaakiiiiiiiiiii
Üdv!
Mikor látom életben is a vasad?Marhára messze laksz.... Komoly logisztikát igényel az összeszervezése egy talinak
remélem, bár nem sokat vagyok rendszeresen a gép előtt,
Köszi köszi, :)
Ez így igaz!
Csessze meg én meg tököltem a másik mögött mert nem voltam biztos benne de kösz a választ
volt egy kamikaze jelenete a +1 ben,de állitólag elszállt az első féke.kb 3 centin mult hogy nem baszott telibe oldalról.
igen
Joe egy kérdés ,piros zászlónál lehet előzni?
Üdv a forumon!
nem meséled el, mi volt a sedu-val? én nem tudom..
a zászlós csak azért int be hogy értesitsen téged arról hogy mögötted gyorsabb versenyző érkezik.ez az info CSAK Neked suzól és azért hogy ne szard össze magad,,nem pedig azért hogy el kezdj menekülni és cikkcakkozni..csináld a magad tempoját és a megfelelő kiszámítható iveket a hátulról érkező igy tud tervezni ogy hol fog meglőni..igy nem lesz baj soha..de ha kiszámithatatlan vagy ..no akkor igen
sajnálom, hogy nem találkoztunk a pályán.... biztos jó kis csörte lett volna... az elején álltál a sornak, mikor beengedtek a pályára, vagy a végén?
Grat a vashoz, remélem elég elme roggyant vagy a fórumhoz
ja!