Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Postai utánvét?
Nem veszed át azt mehetnek az anyukba
Ráadásul az oda-vissza postaköltséget is beszopják...
Dehát ilyen a popszakma...
hali!Csináltattam bowdent a mocihoz,de a megbeszélt ár duplájáért csinálták meg!:SDrágábban,mint a gyári bowden ára!na ott hagytam őket a pi....ba,aztán megrendeltem a gyárit!Vajon ezek ha küldik utánnam postai utánvétellel,kötelező lesz kifizetnem?:SNagyon felcseszték az agyam!:S
na joccaka
utolsóóóóóóóóóóó
Na az enyém meg műszaki totálra vizsgázott Remélem ez csupa jó hír
széép jószááág.
savanyú?miért lenne savanyú?odaállok én bármelyik csilli villi Z 750,vagy Z 1000 mellé a fostalicska öreg 9R-el,oszt lássuk........
akkor velem meccselhettél volna.......igaz a kezdőben mentem,de nem előzött rám senki,ott tanulhattál volna mögöttem.........
Nekem tetszenek ezek a felnik. Most akkor savanyú a szőlő, vagy mi van?!
Nem írtam, hogy ettől fogok 1:58-as köridőket futni. Van egy olyan motorom amivel nekem élmény motorozni. Ezt néha csinosítgatom, veszek rá jobb alkatrészeket.
Nekem a 6.-ikba megy annyit, mint neked 4.-ikben. Persze kisebb fordulaton. Gondolkodtam a 750-es elektronikán (kb. 1000-rel feljebb tilt), de lebeszéltek róla többek között a könnyített lendkerék miatt, másrészt ismernek
Én pedig inkább olyan emberrel meccselek, aki gyorsabb nálam. Attól lehet tanulni, illetve látványos, amikor kicsúszik előtted
Volt rá 2 példa is a gyors csoportban.
miér?
mááá beszartam.......
Beszari
eras?
Nekem még szériaáttétellel dadogott a 4-ik. Az óra szerint 278, a fékpad szerint 252. Mostanság a GPS néha beleszalad a 255-be is.
De ez nagyon függ a kigyorsítástól. A 600-ok olyan 170-180-ig, a 750-ek úgy 200-ig tartják a lépést. Persze a Kispataki bármelyik kigyorsításon otthagyna 600-al is.
van itt Erika?
Jaaaaaa.......Pipinéééééééé
boldog névnapot az Erikáknak
azé Joe-val nem versenyeznék a ringen,bármekkora a pofája......
ott nőtt fel..........
Reggelt
Én meg OZ felniket rakok alá,hátha jobban fordul majd,meg könnyebb lesz az egész fostalicska.....
Ja.....ring célegyenes:tényleg nem volt 250/h,de mikor rápillantottam annyinak tünt ,de akkor már a fékezésen járt az eszem,hogy be is kéne kanyarodni
jó reggelt
Sikerült visszarakni a kipufogódat? Az egyik 20 perceset miattad állították le?!
Óra szerint mondtam, nem telemetriázok csóró motoros vagyok. Gondolom Te is olyan nagyszájú vagy, mint a supermotós srác. Vagánykodik, hogy nem áll ki vele senki, mert ő mindenkit lehagy a ringen (megy végre 150-et), a mocsok is csak kicsit hagyta le a versenymotorját egy széria Fazerrel a Mátrában. Aztán amikor mondom mutasson valamit, akkor más csoportban megy...
Jövőre fogok kamerázni, bár most lett volna bizonyíték, hogy még fékezni se tudok
Pipi ne akarj nekem rosszat. Lehet mérges lettem volna ha összetörik a motorom és az első rajtam vigyorgó törött kezű embernek a másik kezét is eltörtem volna
Egyébként a normális motorozás -szerintem- 200 alatt van, bár te úgyis össze tudod magad törni. Viszont egy könyebb motorral, és jó fékkel lehet kisebb lett volna a koccanásod, esetleg el is tudtad volna kerülni pl. egy egyenes kormányos Z-vel, mert egy "picit" könnyebb irányítani. Ha rendbejön a kezed gyere Mátrázni, az idom nélküli 40 lovas enduróknak is csak a kipufogóját nézheted. A bükkben még azt sem
Nekem szerencsém volt, mert a Z750-esekbe nagyon szívesen beteszik a Z1000 futóművét a jobb fékekkel együtt. Az enyémnek az eleje nem érdekel? Jövőre szeretnék Marzocchi kerekeket valami digó telóval együtt venni. Touno oro, vagy valami hasonló gépállatból.
Fehervari vagy joe?