Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ujj?
Sziasztok jó reggelt.
Csatlakoznék ide a ZX9R Fórumhoz mint ujj Kawa tulajdonos.
Biztos akad majd válasz a kérdésemre.
Mert csak ismerkedek egyenlőre a 9 es el.
Jó reggelt!
Legjobb a fazi erotikusan búgó hangjára ébredni, félhétkor mikor felhív.......................
jó reggelt
jó reggelt faszik
Jól látod. A világ legjobb fékjét is el lehet melegíteni a Hungaroringen ha túl sokat fékezel. Alapból az uszoda kanyar és a célrará előtt nem kell. Ha így csinálod máris sokkal több ideje van a féknek visszahűlni. Csomó gyors haverom 2:15-2:05 között küzdött az elmelegedő fékkel aztán 2:00 tájt minden változtatás nélkül megszűntek a gondok. Kevesebbet fékeztek.
No.3

Jo reggelt Trogerek!
1 ső...
Lehettél volna első robesz
elszalasztottad...
Na, mi van? Ilyen kora délután mindenki alszik.... ?
nagyon várom a "bogyós" bulit is.... Milyen jó nem? Ha valaki megkérdezi, hogy hova megyünk.... Bogyós buliba...:-))))
ja és fém fékcsövem is van.... nézek bele valami profi betétet majd, ha ez elkopott...
nekem ki lett takarítva a fékem, vadi új olaj van benne és mégis gyenge volt, miután túlmelegedett.. A fékkar ugyan olyan maradt, csak hiába húztam, túlmelegedett a betét és kemény lett a kar, sokkal jobban kellett húzni, de semmi para, következő két kanyarban kisebb fék és máris visszahült, aztán újból jó... Szerintem vékony már a ferodor a betéten és ezért melegszik el.. érdekes, utcán nagy tempóról sem melegszik.... lehet pályán túl sokat és intenzíven fékeztem... tény, hogy minden kanyart úgy vettem be, hogy vagy sikerül, vagy nem... De ezt tudom magamról... én ilyen vagyok.. ha ott vagyok nem bírom ki, hogy ne max gáz és satu fék...
Lehet, azokon a képeken sem vagyunk szebbek, de legalább lehet rajta vagyok... mert nekem egy képem sincs..
Te ostoba békésmegyei...
Itt nem a 6 centis cerkádról volt szó, hanem a fékkarról...
ezt a fajta edződést eddig kihagytam és eztán is szeretném.elég sokat költünk erre a hobbyra egy évben ahhoz hogy érezzük:"fájdalmas" ez baj nélkül is.nem szoktam én sirogatni itt senkinek hogy hogyan motorozik és hasonlók,szarom én le.
de hogy lime party-n mégegyszer nem megyek pályára az is biztos.nem akarok ugyanis meghalni....még nem.rettegtem tegnap és kapaszkodtam az életemért.az eset után minden féktávon hátranéztem hogy előzés után nem akar e valaki egy extraféktávval beszurni hogy megmutassa :lehet rövidebbet is...mert ezekből volt bőven.azért is sajnáltam volna a dolgot mert előtte 3 órával készült el a motor totál hamvaiból.
Hülye
Na léptem csávók mert annak a copfos csávónak van a filmje a kopasz négerrel az rtl-en
na hálisten nem vagy terhes
vóót motorkázás.............osztán miko szerelünk
Megjött az előbb mán lenn is van
2 óra 10 perc grat
képek fent faszik!
ne aluggyáááááá
Na jó van skaccok megyek pihizni remélem Himi már holnap tesz fel képeket. Pipi jó étvágyat az orosházi pizzához
bár mikor haverkám..............csak most ne