Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak óvatosan a kamikaze-val, Isteni szél a jelentése.
nem tutajjal . pont leszarom,h nem jutottam ki ,majd kimegyek egy mersz-re mert ott kevesebb a z-s kámikáze .
Mé, jetskivel akartál jönni?
Jó reggelt!

Mit vársz egy szobamotorostól?
én nem értem oda ,mert elzárták a vizet
Te hol az istenbe vótá Kawa party-n?
csá . te gyerek ,én tegnap szereztem egy üveg aszútörköly páleszt,mert megittam az összes maradék Yamaha pálinkát és megízlett .de ennek nem olyan az íze,mint amit te hoztál ,ennek mi az oka ,és miért tettszenek jobban azóta a Yamahák , .
Tobbet nem is viszlek!
2x attrantotal a masik sav kozepeig
,
Nem kell aggódni ghosty Én már fazi mögött ültem, nem vészes A lényeg az, hogy figyelj mindíg arra, hogy inulás előtt legyen benne legalább 2-3 sör(ez a recept )
Balatonon is így motorkáltunk rövidgatya pólóban Mondjuk a sajátomra egy pohár ser után sem ültem fel ezért vitt ő...
No.1
Jo reggelt Trogerek!
Kép sajna nincs mert szerelő csinálta, én még nem szedtem szét a karbikat ezen a mocin.
kép nincs?
Sziasztok! Egyik nap megcsináltattam a kawámat, egyre gyakrabban előjött a szar alapjárat 3 henger téma... Szelephézag jó, karbik tiszták...

Ám de, a karbikban levő kis gumigyűrűk öregedtek el, azok cseréjével, és egy kis plusz ráállítással mintha kapott volna plusz 10 pacit a gép, pöcc röff, megy mint a disznó.

Gondoltam ha valakinek hasonlót produkálna, nézzen rá a kis gyűrűkre
Szeki te fogsz menni Bogyóékhoz?
na jó éjt
na pont előtunk áll meg
Még nem mertem felülni mögé. De ha rád hallgatok akkor jobban járok a villamossal?
én nem akarok más nevében intézkedni de én ugy tudom Jimy motorral jön Eszter kocsival akárcsak Pipi tehát hejjek adottak
Persze igen tudom
Ha fel mersz ülni Fazi mögé megérdemled.
csinálok én neked rendszámot tankolni tuc tudod