Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolyan ne vedd zozokam!
Szojatek volt! ,
Eletedben a leggjobb dolog amit csinalhattal az eletedben az az ,hogy szaporitottad a magyar nepet 1 fovel!
Fazi sírnál ha annyi hiteled lenne mint nekem. De a legközelebbi ház cserénél bekalkulálom Bogyesz tizesét is
akko én kérek elnézést
Amugy senki nem nezi le!
Csak a kedves Z-es baratod feszegeti itt a hurt!
Legalabb te ne legy ennyire hule!
Nekem speciale tetszenek
Én picit komolyabban nyúltam bele, mint 2 matrica, és érezhető is a különbség. Eddig 1-ben állt gázra kerékre, most 2.-ikban is lazán.
A gyári fékemet markolhattama rendesen most meg vagyok vele elégedve. Jelenleg 2 személlyel jobban lassul, mint gyári fékkel egyedül motorozva.
Sokkal jobban gyorsul, és stabilabb is a motor, picivel (10%) jobb a fogyasztása is.
Ugynezki nemsokat tudsz a 9-esekrol.
Max meseltek
Mint irtam a borod alatt is zozo(zsozso) van
akkor mikor látjuk ezen a fórumon mindenki lenézi a Z-ket
, ,
Neked adtam volna oda baráti alapon 800-ért, jóval többért vitték el
Sedu ha neked jobb az a fék és boldog vagy tőle akkor jó én annak örülök ha mindenki hepi viszont mint mondtam ezek a motorok közti különbségeket mi mezei pockok piszkosul nem tudjuk meg különböztetni és kihasználni.De attól függetlenül lehet tuningolni mert ettől boldogabb az ember.Tegnap én is sikeresen tuningoltam(feltettem két Monster matricát )
JA! Es az 50e-ne felejtsd elhozni!
Elore is koszonom kedvességed!
nincs papir januárg de nekakarok kötekedni sem lázitani Tomi de mintha 1guriga körül hirdetted volna a 10est és 800ért adtad volna el valahogy igy rémlik akko hogy is van ez az alku?de ha tévedek én kérek elnézést
Mondjuk azt megkérdőjelezem, hogy neked mint átlag motorosnak miért nem jó a Kawasaki gyár által felhelyezett fékrendszer? Ha ilyen jól nyomod, hogy nálad ennyit számít a fékerő minimális változása akkor már rég hallani kellett volna rólad a médiában... A fikázókra meg csak annyit, hogy amég nem ül itt valaki a Hyosung vezetői közt, addig még a Hyosungot se fikázhatja... Vagyis fikázhatja csak jó hülye mert még olyan színtű motorok tervezése és kivitelezése is csak álom lehet számunkra! Na ennyi
No annak kelett vona szemuveg ,
Vagy ezekszerint attbasztal!
Bar ez nem kerdes!
Remelem josz bogyeszhez!
Jöhettél volna a tizessel a ringre. Legfeljebb a parkolóban lefüstölted volna a gumiját
na,Jimy kettő ma fölhivom,mert fölszoktam,mert valjuk be szokot jó tanácsokat adni mondja hogy pucoljam ki pénzel mert ő ugy szokta,kérdem hogy?.................vegyél másikat
Nem arról megy a vita hogy ki a gyorsabb/jobb, hanem az okosok csípőből rávágják, hogy nem kell jobb fék, a Z szar, mert a sárnehéz kilences a király. Ha valaki nem tud még egy gyertyát se kicserélni akkor van a legnagyobb szája.
Mindenkinek lehet véleménye, csak van akinek sportból az ellenkezőjét kell írnia, mint nekem.
Az a legviccesebb akinek trafipax-szeme van és látja az én km órámat a célegyenes végén
A fetésem pedig olyan szar lett, hogy alku nélkül vitték el a ZX10-est.
Nem kell a duma!
neked meg a borod alatt is zozo van!
De kurva jó lesz hogy beszólhatok magamnak
Drága barátom elhiszed ha tehetném és lenne kes nálam akkor már indulnék azért a szép darabért én még szomorúbb vagyok
Nemá Zozo az a topic tök kihalt... Max magaddal tudsz vitatkozni..