Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

atól függ a tied,vagy meg hivtak mert nem mind1
Én is igyekszem ottlenni, KTMel sajnos nem hiszem hogy tudok menni, mert nincs meg a rendszám fele és még jogsi is függőben. Úgyhogy vagy Yamahával megyek vagy Fazi visz. Eddig így néz ki a helyzet, aztán majd még eldől remélem tudok menni
megbeszélve zozo asszonyt hozod
Bogyesz ha az időjárás jó lessz akkor a szombati napra mennénk.
ok.7végén megyek esküvöre ha tul élem biztos megyek.és figyelek
haa érdekel jelezd vagy kézzel incs mert lekel foglalnom előre a szálást amugy pest és környékéről jönnek 1 páran figyeld a fórumot és vedd fel velük a kapcsolatot
hibátlan!
az olyan izé na mondjadmár ööööö...................... kátéjem
Mi az a kégété?
cseréltél már dugót a kégétbe
kitudja kitudja a lényeg hogy szeptember 17,18,19 tehát 7vége én állom a kaját(bogrács+stb)meg a tömény pálinkát+az üditőt,a sört bort ti hozzátok lehet tutajozni,kenuzni,horgászni,beszélgetni inni,aludni(Jimy )a szálás a fizetős 2500/éjszaka de fulos
Őőőő izé... ÉÉÉn nemtudom... Mástéma?
huh a buli kerül sokba vagy az életem?
te Ghosti............................a Rony13 hova lett
Bogyó - Bogyó... csak okosan
a béjemwé elvan 8literből de ma ugy kibasztam magammal aszitem felgyutom levettem a benyaszüről és ennek alatta van a tank előtt,de mivel lebontottam a szervót meg ami körülötte van nem tudtam rá állni a fa bakra igy emelő oszt alábujtam és ahogy széthuztam a csövet a fülem telement benzinnel mire kibujtam és be értem a fürdőbe azt hittem megbolondulok 1órán keresztül telefonáltam a zuhanyrózsával+beleöntöttem mindent ami habzik most is olyan mintha jól fültövön végtak volna na lehet röhögni meg van még
Nem eszik többet mint az a gizda BMW Megvan még a csoda kawád?
szabolcsban a leg setétebb részében sok pénzt hozzatok az a lényeg
hol is lesz?részletek?
juj és a zsilett hangu vfr-t ki ne hadjam
Ghosti nem azért hordom az üzem anyagot hogy ki is járjam
Fulesman,és schzxr nincs tipushoz kötve kifejezetten fórum találkozó itt sincs mindenkinek 9-ese 10-es,12-es,yamakák,ktm,suzuki stb..............ja meg Pipinek jelenleg egy 3kerekü a lényeg a beszélgetős ivós ismerkedős
jó estét F.A.SZ.-ok
hil!nekem csak 7-es de egy jó buliba elmennék
Vegyél inkább egy Subarut