Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grrrr... bár csak sedu eltalált vóna
szarok a szabályaidra
Mijjen tevemetria? Aluggyámá!
Akkó Krézi dzsónak,, csak, hogy ne kacagjon
Mi itt szigorú szabályok szerint élünk...
AZ ÉN SZABÁLYAIM SZERINT...

Akkor röviden ismertetném a 2010. 04. 01.(bolondok napja, ez a ti napotok lesz) A reggeli bejelentkezéssel kapcsolatos szabályozást.
TEHÁT:
Bejelentkezni
- mindíg a tárgyi napon 03.30-tól lehet
- a sor elején, az első sorban jól látható értelem szerűen a következő sorszámmal lehet pl. 1,2,3,4 stb.
-ha egy óra időtartam eltelik, amíg nincs soronkövetkező bejelentkező, akkor a következő helyezet is az előző bejelentőt illeti ha ezt igénybe veszi. (nyílván az első három helynél van jelentősége)
- zárórendelkezések: minden vitás kérdésben forduljatok bizalommal hozzám...

válasz erre előzmény
Szeva sedu Igazad van ne hasonlítgassuk mert nincs értelme Az enyémnek 20 évessen törötten is nagyobb szélvédelme van, nembeszélve arról, hogy ebben az állapotában is szebben néz ki mint egy z A z az olyan igazi magamutogatós motor. Nem is tudom mire gondoltak a mérnökök amikor megalkották. Gyakorlatilag olyan mint a babérlevél Mindenbe teszik, de semmire sem jó Lehet túrázásra esetleg alkalmas mert, hogy nagysebességű motorozásra hosszú távon nem az tuti...
Nálam pedig onnan kezdődik a motor, mert én mindig is útáltam lődörgeni...
szerintem 3
telemetriás fos műszerekel mérjük.250 et nem érsz el a célegyenesben
No.1
Jo reggelt Trogerek
Nem régen keresgéltem radiális fékes elsőtelót az enyémhez, de annyiért lenne, hogy inkább jó ez.
Pedig Sam12 jó pízé megvenné ezeket, a hatdugattyúsokat.
Jimmy papa a biciklim egy 16 centis tárcsával is megáll, sőt fel is emeli a hátulját, mégse raknád fel a saját motorodra. Nekem ez kelett, megvettem, megérte. A telót még állítgatnom kell, de egyszer az is jó lesz, persze kawához képest. Sajnos minden olasz motoron amin ültem jobb volt a futómű. A fékről inkább nem is beszélek.
Próbálj ki csak egy Tounot és kevés lesz a gyári féked!
olyankor lesz streetfigter
A 9-es vezérmű tengely 10 rongy, de megmaradt egy hengerfejem, a komplett eleje kicserélése se volt sokkal többe, gixer hátsó futómű volt itthon, lendkereket leszedték 1000-ért (+ lehúzó), a ZX10 injektorok is ingyen voltak, mert a szívósort eladtam annyiért, amennyiért az egészet vettem. Lánckerék 5000 körül volt, de nagyon megérte.
Szívósor és légszűrőház átalakítása 0 Ft, a portolás se kerül majd pénzbe.
Ráadásul a Z1000 alapból jó motor! Lassan poros és vizes úton nem lehet használni, de ez már az én megalomániám eredménye.
Hiába volt melette egy zx10R, inkább ennél maradtam, sokkal értelmesebb, és kényelmesebb motor. Ha eldől nem törik mind a 37 db. idom apróra.
Jimykém ne szerelj már annyit meg amugyis neked nem kell kerék Zsuska üzeni ha jösztök hozd el neki Flórát hogy ne unatkozzon
Azt nem értem miért nem jó a gyári, nissin, vagy tokico, az enyém ezekkel simán első kerékre áll. És tökéletes.
OK!
azt hiszem ezt fogom tenni
ez igy van zozo de lásuk be az én autóm pénzt keres..........mikor nem viszi és ez csak azért van tartva,és nem 1 ujj gép de az olajat nem eszi és kécskére is elvitt és haza is hozott gond nélkül a madárember segitségével igaz mostanába elő jöttek a kinyai de mit várunk egy 18 éves kocsitól ami minden nap megy........nem csinositgatom......munka eszköz
Szedd le a rendszert, állisd a km órát 50000 re a szervizkönyvet meg tarthatod és ja vegyél fel rá hitelt és engedj a feléből akkor meg beszélhetjük a részleteket.Na jócakát
baszod ez a vas nekem(ünk) enyibe van de anyit is ér extrákkal nézegettem én is a 10-eseket és 1 sima gyáriért 1.4-1.5--ket kérnek ezen a rencer 200,és nefeledjük a 10ezer km-ert és szerviz könyv és nem hiteles
De BMW ből sem
hát majdnem Jimy anyi vackot kicseréltem ma és még most sem végeztem a szervó csövet az előző gazda ugy gondolta 1 réz csővel és 4bilincsel össze lehet huzni70-100bart azt csináltattam ma másik fitting uj cső és roppantás uj alátét uj csavarok uj suervó olaj uj benyaszürő uj benya cső szivatyu után szaladgáltam az első hejen 65ezeről indultunk estére keritettem 5000ért holnap dől el hogy jó e mert opel vectráé de rá kell jönnöm hogy igazatok van.............szarból nem lehet várat épiteni
Megjött Bogyesz! De ugye nem a tiedre gondoltál mert annak az ára veri a tel számomat