Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyobb képet kaphatnék az emelőkről? Szerintem nem lesz baja de majd Muja,cray meg ddt megmondja a frankót
Szasztok skacok

Lenne egy bazi fontos kérésem lesz-e valami baja a fékemnek vagy a futó műnek vagy valaminek ha az első emelőt úgy csináltam meg,hogy egy fix cső tartja az elejét a mocinak.

FONTOS FONTOS FONTOS FONTOS FONTOS FONTOS FONTOS
kicsit több mint fél éve hirdeti az arc.sztem feltűnően olcsó,és ha ennyit megérne akkor már rég nem lenne eladó.de ez csak az én véleményem.majd minnyá osztanak az okosok
sziasztok
mi a vélemény erről a motoról ? szerintetek naon le van lakva?
http://www.motor.hu/motor_vpag...
aannyyááááád,ez elég komoly
camppos

Én meg totál meg 1 plusz monokli már jegelem+ police! Good night
http://sportmotor.hu/motoros_v...

beszartok behugyoztok
Na zúzok ,mert vár az asszony , ,
Na az a lényeg,hogy én valamilyik nap megkérdezek 1-2 ismerőst,hogy nem -e tudnak valahol ekkora lánckereket oké. De lehet,hogy tudok pontos méret után esztergáltatni vagy hasonló műveletet elvégeztetni.
Én kérdeztem hol tudok venni batárnagy lánckereket, erre mondtad hogy motoros boltban, én kértem hogy konkrét boltot mondj, ez nem sikerült,, erre elsirtad magad hogy szar vicc vót, aztán kérdeztem most mi van veled, azt mondtad te sem tudod, erre rád ripakodtam hogy adj az általad használt cuccból, most meg nem emléxel miről volt szó.
ELVONÁSITÜNET bazz ennyi ,



Amúgy miről is diskuráltunk hmm .
Te haver nagyon gyorsan dobj abból a cuccból amit szívsz, mer ha nem akkó baj lesz.
Látod ezzel nem egyedül vagy azt hiszem .
Most mivan? Nem tudok eligazodni rajtad E.
Bocsi ez nem volt vicces ne haragudj .
Sajna nem tudok de érdeklődni fogok ismerősöknél ok.
De egy konkrét helyet mondj. Egy adott boltot.
Igy van Janou a sörért mindent , ,
Igen tudok mondani szkráccs nem fogod elhinni,hogy hol bazz motoros boltban: na nem is gondoltad volna mi , , , , , , ,
+érdemelte

HAJRÁ REAL
Tudtok mondani valami helyet ahol tudnék venni minimum 55 fogas hátsó lánckereket? Mindenhol csak ilyen kis 43 fogas a legnagyobb.
Jóó akkor megpróbálok észhez térni, most néztem ki és szakad a hó. kb 10cm esett rá az eddigire.
Ja és a Barca megnyerte a klubvilágbajnokságot Força Barça
nekem is ilyen tesó kellene...
Nekem tesóm most hozta a mézes barackot meg a sört! Este lehet totál leszek! Mizujs van Nindzsák! Crazy megint nincs! Na majd a fejére koppintok