Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó!

Látom megoldódott a hűtőrendszer kiegyenlítő tartályának holléte!
Ok!
Szkráccs!
Ebay.com amiről beszéltek?
Van egy srác aki hirdeti magát ez ügyben,talán ő tud segíteni ha valami nem menne!Várj,megkeresem!
Tehát:AlexCBR
Értem. Remélem csipkedi magát, szeretném már mihamarabb megkapni a cumót.
Az se baj, akkor el fogja küldeni e-mailben!
Hmm én nem találom/látom az illető banki adatait sehol. Vagy nagyon elsiklok mellette vagy valamit el*asztam.
Aha! Hogy az eladónak ne kelljen meditálnia, hogy ez az összes most kitől jött és minek!
Az aukció szám az lenne amit a 18406-os hozzászólásomnál bemásoltam ide?
Ment válasz!
Ha megvásárolod a terméket, kapsz egy e-mailt, amiben van egy link "most fizetek" (ugyanerre rá lehet menni a saját oldaladon is: megvásárolt termékek, "fizetek"). Persze nem kell azon nyomban fizetni, hanem előjön egy oldal, ahol ellenőrizheted a szállítási címedet, majd megkapod az eladó banki adatait. Ezen a procedúrán végig kell menni, mert így küldi el a rendszer az eladónak a címedet (neked külön nem kell írnod neki). Meg itt tudod bejelölni, hogy átutalással fizetsz, és ezt látja az eladó is. Aztán átutalod (kb 5 napnál ne húzd tovább, mert morcos lesz az eladó...). És vársz, míg megjön. Az átutaláskor írd be az ebay neved, meg az aukció számát, hogy tudjon azonosítani.
Írtam mailt neked.
Tárgytalan az előbbi kérdés, sikerült kijavítani a nevem.
Nos beregeltem és majdnem minden szép és jó, kivéve! Valamiért a nevembe biggyesztett egy számot és most igy fest a nevem: Károly41 Bartha
Hogy tudom azt a 41-est onnan kiszedni? Erre nem sikerült rájönnöm, lehet mindjárt felgyújtom a gépet.
Jaaa értem. Akkor regelek, köszi a felvilágosítást.
Nem kell paypal, azt irja, atutalas is jo (sima mezei banki atutalas). Ha megveszed, latod majd a banki adatait is a boltosnak, oda kell utalni.
köcsög mind aki ibélyezik
Adatlapomon megtalálod az msn-em. De azért: szkraccs@hotmail.com
Csáó szkráccs koma!mail címemre dobd át az msn címed és szerintem este ráérek és elmondom hogy megy ez a dolog
Csak az a baj, nekem nincs ilyen paypal cumóm.
Ez egyszerű, 36 dollár plussz 12 dollár a posta ide, azonnal meg lehet venni, nem kell licitálni. Átutalással is lehet fizetni. Beregisztrálsz, megadod a postacímedet, és rányomsz, hogy "megveszem".
(mennem kell, de jövök vissza később, babázok... )
Szia

Na ez nagyszerű. Akkor először is kezdjük azzal, hogy ez cakk pakk mennyibe kerül mire itt tarthatom a kezeimben? 140367534802
Ha kell segítség Ebayelni, írjál e-mailt, sokat szoktam vásárolni, nem nagy cucc.
Most akkor ez hogy is van? 45Eurós érték alatt áfa mentes? Vagy mindenképpen kell áfát fizetni rá? Nem tudom értelmezni.
jóó lett volna...........
mé?tele legyen fagyállóval?
kösz colos
most találtam meg tényleg bal oldalt van, a kupakra az van írva h "COOLART" tehát sztem ennek kell lennie
am kop üres a tartály