Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert?
az csúnya
1000ft ért adtam el.de akinek eladtam az árulja
szia már elvitték!
kiegyenlítő tartályod nincs meg véletlen?
ülés alatti takaró:4.000ft
hát még sajnos sok minden... de legalább már ez megvan.
nah...kera....és mi kell még?
Sziasztok

Gondoltam megosztom veletek is az örömhírt: megérkeztek a gyertyáim.
a konzol gsxr600/750k8-k9 Valter Moto konzolja... de kawára nagyon nem passzol, hacsak nem alakítod át veszettül...
a csô is gixxer 600/750 csöve, az összekötô Janó Dob munka... sajnos szar képek vannak még csak. hétfôn bevisszük mûterembe...
az egész dob+csô alig 3 kiló... a gyári 6,9 volt + a felsô összekötô...
a hangja nagyon diszkrét alapjáraton, rángatva pedig kezd gorombulni... sajnos a hó miatt nem tudtam kipróbálni. hétfô elvileg megméri Ágó is :)
Közben találtam ilyeneket a danger bike-nál.
Igaz annyira nem látszik,de ki tud ilyen szépen AVI-zni?
Szuper,majd megtekintem a biciklit!
Jaja. Ma elkészültek az átszabott, hegesztett hasidomok is. Jujj de jó ha minden jól megy februárban már mennek a cuccok fényezőhöz.
vaddisznó ez mivv kipu....marha jól néz ki...már csak a hangjára lennék kíváncsi
Ezek szerint Street Fighter lesz a kicsikéből?
Hello

Az a kipu tartó konzol egyedileg készitett vagy lehet valahol ilyet venni? Nekem is kellene.
Mert annak jobb a fényhatása mint ezeknek az univerzális streetfighter fejidomoknak. Ráadásul olcsó is. Szállítással együtt is csak 48 AUD. Meg ha erre még esetleg jön vám meg áfa meg tököm tudja mi, még úgy is olcsóbb a legtöbbtől.
megint reszeltem egy kicsit a Hatost :)
Bennem egy kérdés merült fel,miért kell neked KTM fejidom?
Még egy kérdés ami felvetődött bennem. Amikor fizetek, nekem kell átváltani az összeget HUF-ra vagy megmondja az eladó, hogy hány magyar forintot kell fizetnem?
Hali
A debreceni topicban is őt ajánlották délelőtt. De végül is Csutka segítségével sikerült a rendelés, már csak az illető adatait várom, hogy áttudjam utalni a zsetont.
Ő lenne,hátha tud valamit segíteni : AlexCBR