Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol vannak a fotók?! te göci!
nem ért még oda?
Nem is röhögtük ki. Csodáltuk a bátorságáért!
estét
Mikor elösször mondtad már háromszor értettem te fatökű.
Ne vakargassad az álladat!
Ha nem félnék tőled annyira mint az állat, akkor most meg is fenyegetnélek.
Azért mert Ő nem úgy száll le a motorról mint mi átlag prosztók, akkor már egyből ki kell röhögni szegényt?
De Te Hondás vagy.
A közérthetőség kedvéért. Az oktató a kaszkadőrtanoncot kérdezte meg, hogy miért is csinálta azt amit. Ő maga válaszolta ezt.
én igen
Nem tudtátok mi volt az? Ő biztos úgy szokott leszálni, te mafla.
Azt tegyük hozzá, hogy a rutinpályának nem sok köze van a valós élethez. Vagy ti gyakran szoktatok ütközésig fordított kormánnyal nyolcasokat rajzolni?
amikor én csináltam akkor is volt egy csaj.125össel nem tudott végig menni esés nélkül egy darab pályán sem.komolyan...egy rutin óra neki 15-20 esés volt.azokon a napokon mikor ő jött...a motoron kuplungkar,fékkar csere indexbúracsere alapvolt jah...de várta már egy haccázas gikszer otthon,mer az már megvolt véve meg a spidi ruha shoei bukó
az sem rossz.
Szia!
na elküldtem az e-mailt.. egy kicsit hosszú lesz rá válaszolni, de kiváncsi vagyok a véleményedre.
köszi szépen!
Én láttam pacákot aki a saját napi használtban lévő 50ccm-es robogójával nem tudott végigmenni a a rutinpályán. Ő is nagy A-t akart.
meg aztán amikor én csináltam a jogsit... volt egy nő. azt hittem kurvára tud. egyből korlátlanra akarta letenni. mondta neki az oktató hogy oké majd ha jól megy a kicsikkel is. hát nem ment neki. egyszer pont előttem esett el az 1es pálya végén amikor vissza kell fordulni. aztán nem tudta felállítani a motort, nekem kellett segítenem. Pedig csak egy 250es volt. De 1 év alatt letette az A1et.
azért az nem egyszerű... én is amikor visszalátogattam voltak olyanok... majdnem 1keróval indult az ipse...
Van Kispesten egy oktatópálya. Nagyba beszélgetünk az oktatóval közben egy új tanuló nyomul a pályán. Csávókám elmegy a végébe ott megfordul lenyelezi a 250-es ETZ-t 1-2-3 majd amikor odaért hozzánk eldobta a motort olyan 60-70-nél. Az elcsúszott a parkoló végig a csávó megállt olyan 10m után. Ruhája cafatokban. Oktató megkérdezi:"Ez mi volt?" Válasz:"Nem tudom" Elballagott és többet nem láttuk.
Pfff mik vannak mán osz he.
nekem az oktatóm mesélte egyszer, hogy volt olyan tanítványa aki nem tudott váltani és a végén már sarokkal taposta a váltót. na ahogy ezt meglátta zavarta is haza hogy többet nem akarja látni és visszaadta neki a pénzét. szal valami ilyesmi lehet
1-2 tucat recsegős melléváltás elég. Vagy ha nyomja a kart okkal ok nélkül.
hát úgy,h a robogó után anyuka megveszi a kisfiának aki nem tud váltan,és széttapossa.
Hamar szét lehet vágni egy váltót,mert elég finom szerkezet .
Nem értem hogy tudják szétbaszni egy ilyen fiatal gép váltóját.
nah mondom én hogy valami hasonlót mondtál.
Legtöbbször a kis váltóhiba miatt is nagyon ki kell venni a blokkot. Ami biza kőcséges eljárás.
ezt pont mondta múltkor ddt500 hogy a kis sebváltó hibából szokott lenni a nagy gond.