Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig eléggé itten van-e

vagy akkor ezt próbázd,mert már nem tudom melyiket adtam
06 30 2708243
Köszönöm, de már nem kell.
Megoldom saját kezüleg.

Egy matt feketét nehéz elbaszni.....Remélem.
Crazy ha van ennél jobb akkor elkérhetem .

Mujahedin nekem meg van pepe száma ha kell.
Azt nem néztem, csak az árajánlatot láttam.
Tutirapályán gyilkolt darab volt.

Nem stimmel az occsófényezős pepe száma.
Felhívtam a számot és egy mamókánk 10percig próbáltam elmagyarázni, hogy ő a pepe, a occsófényező....Nem hitt nekem.

Gátlód még mindig nincse?
fogadjunk léptetővillák és egy csoportkerék
Ez a negyedik ebből a típusból,amit váltóhibásan látok.
Megvan a típushiba.
100.000 a javíttatás. ,
király...de készült ennél jobb is róla
Nem tom ismerős-e a mocca , .
Ez a hátterem .
ilyen volt a közúton használatos havas időben
Hát crazy azért azokat a pofákat megnéztem volna mikor meglátták a gummád .
Igen Balázs sajnos már tentézik . Nagyon nehezen bírom de most komolyan pffffúú fáj a szívem mikor kimegyek hozzá és ott látom tehetetlenül. Asszem nem jó időben vettem tavasszal kellet volna,mert akkor tudnék vele menni de így .Mondjuk ez is hülyeség ,mert így meg bármikor megérinthetem .
Egy nyíltnap után mentem "A" közúti vizsgára saját motorral peremig olvadt gumival..nézték nézték,de nem szóltak semmit
Szia Go barátom!
Én is hasonlóképpen voltam,csak én beismertem,hogy már mentem nagy motorral!Az első rutin órán az oktatóm,meg is jegyezte:-látom nem ma kezdted a motorozást!28 évesen tettem le az A jogsit és elötte is sokat motoroztam!
Amúgy a géped,már a téli álmát alussza?Az egyém már horkol.
Nem ÁKB_s jogsim volt hanem ÁBK-s .
Szasztok skacok

Akkor én nem mondok semmit ,mert mikor elhatároztam ,hogy '' A ,, -ból lerakom a jogsit ,mert előtte nekem ÁKB-s jogsim volt akkor előtte én sem ültem nagy mocin hivatalosan .
Kérdezte tőlem is az oktatóm,hogy mentem én nagy motorral ? mondtam neki één neeem dehogy is.Meg hogy tudok -e váltani de én arra is azt mondtam,hogy nem. Meg is mutatta ,hogy hogy kell meg minden. Aztán én jöttem mentem 1 kört megálltam erre azt mondta,hogy a legjobban azt utálja ha hazudnak neki .
Az elmúlt 2 évben nem ütöttem szét semmit.
hát ez tényleg nem drága.a különbséget elég nehéz rákölteni a váltóra
van hozzá eladó váltóm

LX
Gondolom akkor 1 ilyen váltó téma sem olcsó mulatság amiért csak 990.000ft-ért árulja
ddt.
került hozzám egy kék Ignis aki azt hitte erősebb a villamosnál.nem Te voltál az elkövető
há hogy tul lassu vagy tul gyors vagy a bal kéz bal láb nem műxik eccerre
Hogy lehet nem tudni váltani?

Reggelt mindenkinek! Csocsi Joe
persze,neked oda van hegesztve a kormányzár retesze hogy ne lehessen egyenesbe rakni csak gumifüsttel.kötsög
maj jól kibogozom csak beszart a telóm csatlakozója és nem bírok kapcsolódni a géphez,hovatovább tőteni se bírom a kurvaannyát igy most ne hívjon senki...már csak azt remélem kártyára mentette a képeket és nem telefonra.
Te nem birsz aludni baszki? apropó nem tud valaki egy telefonszervízest