Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/kawas...


iiiijjjjjjjjjjjjj
jj.....valami lehet vele
Jó estét.

perec elküldted a rendszám tartót?
Ez az élet gyerekek....meggyújtottam egy vizipipát...3sör készenlétben,egy nyitva
Sziasztok!
Na most jöttem haza teremfociról. Látom van itt élet megint.
Ja értem.
Szerintem csak 20X annyi szabályt kell megtanulniuk. Egyszer rákukkantottam a vizsgakérdéseikre...
2 év? Hát mi a faszt kell tanulni annyi ideig? Egy busz jogsi sokkal kevesebb idő, pedig azért az nem egy zárt pályán lévő jármű amit még kormányozni sem kell.
BKV Máv papírformán vagy valójában?
Te DDT4neked mé kell mindíg ellentmondani?fasz kivan Veled.ez egy rendes ország.igenis mindenki akar dolgozni csak kevés a munka.eladtad már a pályaidomot?

Alex! .csekkoltam valamit a neten,rá kéne nézni-bár nagyjából értelmeztem,de nem merem iderakni az item no-t mert a hiénák rácsapnak.melyik számodra küldjem?a 87 re vagy a 04 re?
Kinek van arra két éve? Plusz ha elbuksz a vizsgán ki kell fizetned a képzést. Na hány milla?
itt Magyarországon élni egyenlő a lassú halállal
De azért próba szerencse.2006 -ban azért azt elértük hogy nem kell teljes árat fizetni motorra az autó pályán
Gondolom már jelentkeztél is az atkepzesre Palyamodositas ehhhh
Hihető. A mozdonyvezetői jogsi 2 év. Szóval ha ők sztrájkolnak nincs aki beugrik helyettük. Amúgy meg a munkanélküliek nagyrésze nem is akar dolgozni.
sok értelme itt tüntetésnek nincs.egyedül a vasutasoknál....azokat meg jol pofánbaszdosnám oszt haza lehet takarodni a gecibe,mert van még másik párszázezer munkanélküli aki szívesen felveszi a munkát.de mindeig engednek nekik....
szerintem lesz még ennek böjtje.megint motoros tüntetések.
küdd el a forit,émmeg visszakűdöm
nekik csak az a kibaszott E betű számít
indexeket meg vedd le a vizsgára...nem kötelező utána majd visszarakod
Nincs gyári lámpám,a dob mellékes mert azt lehet kapni,Gyári rendszám tartó.Indexek utánagyártottak, de biztos lesz valami amibe belekötnek
mert?
csak a reklámból vettem...
a motoromat ezek szerint kibaszhatom a kukába
Hát nagyon is szárul hangzik.
már rájöhettél volna....ez az ország a világon az első,aki úgy tudja magát megszopatni h közbe azt hiszi h mekkora király

Magyarország...én így szeretlek...bazmeg de szarul hangzik
Az igen.Így már megint az állam baszik rá mert ha kivon minden autót kevesebb lesz a bevétele a teljesítmény adóból
mekkora ökrök