Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon gyűlnek már itt a sörök
2sör
Tényleg most hogy ugye szigorítanak a műszakin... ha felteszek hátra egy ülés alatti takarócuccost amire házilag ráteszünk valahogy egy rendszámtáblatartót és indexet, akkor az úgy átmegy a vizsgán?
Tényleg elküldöd? És mibe lesz nekem?
Bazzeg! Tényleg erre nem gondoktam! Sorry! Én nem élek vele! De küldöm majd ok? Pedig még indexeket is küldtem...
Perec meg jött a cucc de a rendszám pilács nincs rajta.
Nem baj azt is kibírom kemíny vagyok gyúrtam vazze egyik kézbe egy sőr a másikba még egy jöhetnek sorba , ._______________remélem alszik ddt .
Gecííbe! Hát hol a gecibe vannak a nők? Há mi van a világval he? Nemértem unatkozok bezzeg nyáron
mert még nem jött ddt
Én egy 05-ös 636 ot néztem meg bazi olcsó volt mondom fasza felhívtam a fószer azt mondta,hogy csak hátsó fékbetét kell bele más semmi. Lemegyek mit látok valami gánya motort aminek a festése ocsmány ordenáré módon össze volt cseszve az idomok szarúl vannak össze rakva és repedtek is voltak. A hátsó lánckerék szarrá kopva a lánc úgy szint a blokk úgy nézett ki mintha oillal le lett volna öntve és belebaszták volna homokba. A műszerfal karcos és az üvege repedt volt kérdem a faszit,hogy hát mi lett a motorral, mert hát a telcsibe ezt nem említette csak hümmögött. Meg még sorolhatnám. , , ,
Go-nak teljesen igaza van.
Neten kinéztem egyet .
véletlenül pont az épp oldala volt fényképezve.
a másik, a csúszásos oldaláról hallgattak.
Így már érthető. Arra gondoltam, hogy lecserélem a bicót és ott nála láttam jó áron 1-2 paripát. Képek alapján jól festettek a kecskék, de akkor fölös leautóznom ezek szerint.
Zé-kapi az a baj,hogy az ember felhívja és a srác elmond mindent lemész Békéscsabára 3-400km-et és egy halom roncsot találsz. Semmi nem egyezik meg a tecsiben elmondottakkal sőt néha azt sem tudja,hogy mi van a motorral.Ez rohadtul fel tud dühíteni tudod .
Kibírom Janou .
Köszi crazy tudod szegény ember vizzel főz . Amúgy nem a kinézetre mentem hanem a funkcionalitásra .
Ezt a motort én 2008.szeptemberében néztem az előző (vagy előző előző..) tulajánál, akkor azt hiszem 650ért volt, pályamotornak akartam de miután láttam lemondtam róla. Több motorból van összebarkácsolva (igaz vannak benne ZX-RR cuccok is), de nem láttam benne fantáziát, az alvázszám is kókány volt ezért otthagytam.
Azóta nem tudom milyen állapotban van. Remélem tudtam segíteni. Üdv.
akkor ugy fogalmazok, hogy: olaszországi tapasztalatom szerint, a dígók, ütik-vágják az autóikat-motorjaikat.
nem vigyáznak rá, és ha eltörik vesznek másikat...
na kapod az oltást Crazytől....
fingom nincs hogy kell széthjtani egy 636 ot.ezt a lehető legkomolyabban mondom mostan e.
nem.de hogy birtad ilyen kibaszott bénán megcsinálni?vagy segítettek?
a magyaroknál nincsen széthajtott
mer átbaszott.
autókáztam hóban 400 km-t...

nincs ott normális motor, csak széthajtott olasz szarok.
meg amilyet a láncok engednek
Szkráccs! Akár 80 fogast is! Norton-4 Kft. Püspökladány
Olyat készítenek amilyen lyukosztású és fogazatszámú kell!

Szevasztok !
miért zárkózik el mindenki a moto-market-től?