Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem volt egy osztálytársam az oktatáson,aki egy r6ossal jött és nagyon gizda volt,h mi ez a szar Cbf500as,gyenge fos meg ilyenek.
a lényeg :elindult a pályán a bóják fele borult,a második körben amikor a 8ast csináltuk akkor meg ő borult ,sirtunk a röhögéstől .
Életedben egyszer menőnek érezted magad mi?
Hello!

Nálam meg az volt a sztori amikor odamentem pont késtem egy kicsit 1. óráról. És ugye a Ninjával mentem. odamentem az oktatóhoz aki már úgy kezdte, hogy én egyből az 500assal megyek. a többiek akik velem együtt kezdtek meg Simoval, 125el stb.
hülye kawasakis itt mind-mire vártál...
basszus... hiába mondom, hogy komplett váltóm van hozzá? Ha jó árban van a motor, és a többi része rendben... nah min1...

LX
van, de az kicsit drága.... de már nem sokáig...

LX
csumii!

valakinek egy fölös kiegyenlítőtartály?naa naaa?
de csak akkora a mérete ezek miatt a kötsög Superbike-osok miatt,hogy nem megy fel na maj minnyá keresek
A váltóhiba is az.
Huu Muja ez súlyos , , ,
Monjuk perecet is el tudom képzelni egy tangában.
Csak nem akarom.
Csak gondolom, hogy a fogaskerekek, vagy valami hibája a hátsó keréken jelentkezik.
Simán el tudom képzelni.
Crazy olyanod nincs ahol csak a moci van lekapva . Bocsi
...és az miért baj ha a motor menni akar?
Honnan a faszból tudjam?
Csak egy árajánlatot láttam,meg az van amit mondott.
Ki nem próbáltam.
Mondta, hogy vátóhibás, beültem a verdába és hazajöttem.
Oszt lehet semmi baja csak olyan erős a gép, hogy még 3-ban 180-nál is elkapar.
ennek mi köze a váltóhoz?
A srác azt mondta, hogy erős gyorsításkor 1-2-3-ba, olyan mintha ki akarna törni a hátulja. Először a láncszettet cseréltették le vele, mert azt hitték a láncnyúlás miatt van.
Szegény srácot jól átkurták.
fel sem megy akkora...
nem
ezek a Superbike-ba készült képek..válogassávazze
Próbáld meg.
A mamóka örülni fog.
Vagy nincs benne a váltó,mert hát relatív kinek mi a kis hiba nem ,
Azért kíváncsi lennék rá, hogy mit takar a "kis" váltóhiba. Nem veszi az 6-ot vagy mi? Mert más dolgot nemigen tudnék kis hibának titulálni...