Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyire vágod ezt az Ebay témát? Rendeltél már onnan valamit, vagy tudsz? Kinéztem egy gyári KTM fejidomot és meg kéne rendelni.
Ha jól tudom nekem EVOX Premium G 30 hűtőfolyadék koncentrátum van benne 50-50% arányban!
Fasz vagyok má megint szóval bal oldalon van
Azt hiszem jobb oldalon van a tartály!
Nincs mit. Képeim közt amúgy láthatod hol van az én tartályom, baloldalon, pont átmegy rajta a bukógomba. Talán tieden is ott van.
kösz az infóót szkárcs megyek megnézem mi a helyzet vele!
nekem a tartály helye kéne végül is utána már menne minden
Igaz attól, hogy a szintet látod, még nem tudod, hogy mennyi benne a fagyálló. Lehet érdemes lenne leengedni azt ami benne van és keverni bele, újat.
Adatok szerint, pl service manualból, vagy úgy hogy kimész és megnézed? Nem tudom tieteken hol a kiegyenlítő tartály, nekem baloldalon van a bukógombánál. Lehet neked is ott van.
Szkárcs te tudod hol tudom meglesni mennyi fagyálló van benne?
Szevasztok
Ebay-ről minden esetben csak úgy lehet cumót rendelni, ha van az embernek ilyen paypal genyója
Deni
Mind kettőre kíváncsi lennék majd írj ha vagy
Ne nekem mond!
Nem én akarok motort venni.
Nekem van és jó benne a váltó!
ninják,kellemes hópelyhes ünnepeket,mindenkinek legyen a fa alatt sok pííííz benyára az édességet majd kézügybe veszem én,küldjétek a címemre ma este indulok haza,ott meg nincs honnan lopni a netet ha elakadok,majd a sittről írok ááááááámen
pihenés...
na itt meg mi a csecs van?
Rendben.
Na zúzok , mert holnap meló
CSŐVÁZ jó éjt mindenkinek.
Húhh,kicsit el vagyok havazva ,de megbeszéljük,hamarosan év végi szabi(remélem)!
Hello
Valamikor mostanában nem jársz errefelé kocsival vagy bármilyen formában? Odaadnám akkor a kiput csonkítás végett.
Üdv srácok!
MitoRicsi!
A mennyiségére vagy a hőfokára vagy kíváncsi?
sziasztok
meg tudnátok mondani nekem h hol tudom meglesni h mennyi fagyálló van a motorba?
úgy is mondhatjuk