Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy sörért te is megtennéd
paradicsomlé
egészségetekre
Azért ez nem semmi Janou milyen bátor vagy , , ,
na most olyan 20 cmnél tartunk itt Dunaharasztin. De ez nem akadályoz meg abban hogy felhúzzam a Bufallo-t és kimenjek sörért a Tescoba.
Na jó estét kívánok.

Rohadjon meg ez a mocskos tél akkora hó van ,hogy félek kimenni sörért a kinti konyhába de azért megpróbálom átküzdeni magam nehogymá a geci hó nyerjen és ne tudjak sört inni vazze .
és hozzátenném hogy a 10 cm 2,5 óra alatt esett le.
itt megmondom a frankót kb. 10 cm esett eddig és egyre jobban esik.
Remélem arrafelé leszakad az összes és ide már nem jut.
na "gyerekek". Itt SZAKAD a hó
jah. 4 db. ott írja.
"Licitálás - NGK CR9E 4db - egyéb gyertyák is! - ÚJ
Jelenlegi ajánlat: - Nincs minimálár!
Fix ár 6 390 Ft"
Ez az ár 4db-ra vonatkozna? Ha igen akkor jó olcsó.
Fasznak he? Egísz este nem voltál! Felkeltél megvakarni a tököd oszt felléptél a fórumra is közbe
há nem de mintha itt árulna valaki.de lehet hogy még csak reggel van nekem
Joe, nem maradt ülésidomod a gépedrôl? jó pályaidom is...
ahogy mondod
fasznak annyit aludni,he?
én még pókerolok.

jó ét
Viszont most lépek az ágyba
Én jövőre ruccanok ki rokonokhoz Torontoba min 1 hónapra ha a cégem elenged fizetés nélküli szabadságra! Vagy max táppénz
no englissel, csak nézelődök.
van egy nyújorky barátom, azt pumpolom majd meg, hogy segítsen....
rágom a fülét,hogy ha átveszi az amcsi cégét, vigyen ki oda.
istenem
át kell fényezni, és akkor meg nem mondod, hogy nem eredeti... egyedül a fekete, közbensô paneleken látszik, hogy egy fokkal gagyibb a gyárinál. de legalább nem kell fúrni, egész passzentos és a fülek is mind megvannak... egy óra alatt felszóród, nem úgy, mint a pályaidomot, ami rosszabb egy ikea bútornál
hát akkor... nekem marad a műanyagheggesztő...
Na ezt örömmel hallom! Én most láncszettet szeretnék venni de nem tudom hogy tudom rendesen megbeszélni az eladóval hogy jól járjak

Mellesleg több képen is láttam az általad felvetett hibát hogy alapból sötétebbek ezek a cuccok! Azt hiszem itt is van a SM fórumon egy kawa zx-10-es srác azt hiszem akinek ilyen szett van a gépén és nem valami meggyőző
szerencsére sárga barátaink vicces összeget írnak az értelmezhetetlen postai cetlire, így nincs se vám, se áfa.... tapasztalatból tudom. Ám ha ilyet akar valaki, csak az 'auctmarts' eladótól érdemes venni. én is onnan vettem és még a DMC-ben sem tudtak sok rosszat rámondani... egyedül a festés/lakkozás a para, mert nem UV lakkal kezelik, így pár hónap múlva besötétedik a kawazöld szín. a tanktól alapból elüt egy árnyalattal, de idôvel még inkább... viszont az összes matrica lakkozva van rajta...
érdemes valami alapszínt venni, és az egészet egyben fényeztetni valami brutálra... nekem most ezek kerülnek vissza egy állat grafikával + óriási FastRide logókkal...