Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazi faszfejek...de januártól elvileg új vizsgasorok lesznek...és mókolni se lehet majd ,mer ráteszik a gépet,és minden mért adat egyből megy a központi rendszerbe...és ha valami nem klappol...akkor kuka
ez egy ilyen rohadt mocskos világ lesz...mindenki rendszám nélkül fogja használni,és aki tényleg nem ért a motorokhoz,de megy vele,pont szar műszaki állapotban is nyelezni fogja,mer senki nem mondja meg neki h öreg...nincs féked
ez a kivonás dolog az autókra is vonatkozik
így van.Nem tudom mit képzelnek már.mért mindig csak mi?Autós az szent?
szólj ha valami ilyesmi kell...lehet tudok segíteni
ezzel csak azt fogják elérni,h többen fognak rendszám nélkül motorozni...és csodálkoznak majd h egyik se fog nekik megállni
tul sokat kártyáztam mostanság
oszt
kerestem volna egy olyan paraméterekkel rendelkező motort oszt jól lecsekkoltam volna a gyári felépítést.oszt neszebazmeg-má ki van próbálva..
ez magyarország.a korrupció ha nem is legmelegebb de elég langyos ágya.ez csak arra lesz jo hogy a vizsgáztatók mégjobban lenyuljanak..
gépészmérnök...autótechnika szakirány(nem volt motor )

tavaly kellett terveznem egy hathengeres benzines motort...csak a dugóátmérő, a hengerszám meg a lökethosszból tervezz egy komplett motort,hogy az gyártható és működőképes legyen benne volt pár 10órámban
te ilyet is tudol?mi a fasz leszel ha nagy leszel?
üdv....mi a pálya?

örvendjetek...elfogadták a hajtóműtervemet és meglett a hő- és áramlástechnikai gépek zh-m
Kösz
Jóóó!
no ez helytálló kifejezés volt azzal jártam 3 évig,de a Fuchsot valahogy jobban szerette.ha meg akarod spórolni a kisérletezést,azt raksz bele.ha meg rámhallgatsz azt csinálsz amit akarsz
joe!
Te nagy kawabuzi vagy,Castrol oil kawába?
addig is:Rambo udvarol
Várjuk majd! Csáó bocy mester!
nem a saját gépemnél vagyok igy nem tom feltőteni a telóról.maj este
nah...akkor told fel a képet
Na milyen ajándék az? A képet már rég fel kellett vóna tőteni
jelentem hogy felfedezésem pozitív célt ért:lehet a havon kerózni esés nélkül van fényesképis rólája
olllyyyan szép Karácsonyi üdvözlőlapot kaptam a D.M.C-től egészen könnybelábadt a látószervem díszpapírba aranybötűkkel-jááájjj.no majd lefényképelem.