Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy lesz! Csak beszélgetünk,pörgetjük a topikot!
Hujujj miért érzem én úgy, hogy itt még lebaszás lesz a supermoto téma miatt.
hát nekem nincs személyes,hülyeséget meg nem akarok írni.
meg én nagyon nem is tudok kiigazodni rajtuk,annyi féle van
a ktm forumon keresd GD - t majd ő felvilágosít
egyedül 625 smc vel mentem, az tetszett nagyon,jó kis gép....
Vágom!
Esetleg Lc4-ekről valami vélemény?
félreértesz teljesen..nem mondtam ilyet( de jó lenne ) ...nekem a motoromban két év alatt lett 37 óra... nagyon keveset motorozok sajnos, és akkor is csak pályán


Na úgy látom crazy úr nincs itt ma
ááááá hogy nézhetsz ki belőlem ilyet? soha nem lennék képes rá
Ne becsülj alá mókuska!
Értem!Következtetésképpen ezek szerint neked van egy zsák pénzed! Esetleg Lc4-ek?
húúúú de biztos valaki ebben
Te csak humoros vagy nem veszélyes.
ühüm túl veszélyes az neked
hát a zsák pénzt azért irtam,mert nem olcsó fenttartani..olajcsere 10óránként és társai... ezekkel az üzemórás motorokkal az a baj, hogy mondjuk pályán megyek egy nap másfél órát,és akkor egész nap nyomom (mondjuk hetente...)de utcán meg hihetetlen gyorsan megy, és ráadásul nem is nyujt annyi élvezetet.egyszerűen nem oda való.. így tömören. hát passz,valamilyen lámpás.. smc vagy ilyesmi. azok is mennek,ne félj
inkább megvadított mókussal!
szerintem az megy neki adjunk neki ejtőernyős szánkót egy megvadított turbós rénszarvassal ?
Ja tényleg. Mintha már láttam is volna. mintha vakítóan gyönyörű lenne.
ja nem kettő!szánkónk is van!
Most méé akarod a halálba küldeni? Szánkó már csak akkor ha megy a hintalovazás fél kézzel.
Ebből az egyik már van!
na kösz!
zx6r vagy zx9r vagy zx10r.
a szánkó
Igen az SMR pályamotor amihez vagy amikhez elmondásod szerint kell egy zsák pénz ami nincsen sajnos,tehát akkor nekem inkább melyik is lenne jó!?
nekem jó lesz akkor 172 cm-vel még a lábam is leér 10cm-es cipellőkben kéééérem
Sima ügy. Haver 125-ös RX-ének 92cm az ülésmagassága és elég volt hozzá a 168cm-em. Mentem vele, pipiskedtem, megtartottam. Kis 140 kilós gépek ezek, nem kell parázni.