Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden Motorosnak Kívánok Békés és Boldog Karácsonyt
Békés boldog karácsonyt és szeretetben ,sok és olcsó benyában gazdag új évet kívánok nektek zőődek és természetesen a család tagjaitoknak is. , , , ,


Mikó lesz má NYÁR , , ,
zéiksz tesók
boldog karácsonyt, és a fületek érjen bokáááiiig!
Szevasztok zöldvérű testvéreim!
Karácsony van, jó kajával megtömve a hasam,
Kimegyek a garázsba és megnézem a Vasam!
Csorgatom a nyálam, elmennék egy körre,
Bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre!
Ku**ára várom már a tavaszt,
Kínomban zabálok néhány kiló halat!
Mindezt egészen addig csinálom,
Míg az egészet sugárba kihányom!
Azt mondom én neked, motoros barátom,
Motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
tudod:nincs rossz nő csak kevés pia.nincs csúszos ut csak tultekert potméter
akko lehet jobb is h most nincs motorod...a keróhoz lehet kicsit csúszósak az utak
vot már eccer egy ilyen mutatványom amikor disco után fél 4 kor kimentem motorolni.bukot elfelejtettem de má mindegy volt....hazaértem végül is..de hogy azt nem tom ....full keró volt...
így könnyebben megy a keró mi?
jelentem, nagyon csunyán bekurtam.ez velem nem szokott előferdülni.hol egy motor?
Boldog Karácsonyt Minden Ződ Kötsögnek :D
Viszont kívánok minden kawa tulajnak és családjának békés ünnepeket!

Crazy: Ezért IS irigyellek!
Ilyen Karácsonyt mindenkinek,merthogy ehhez is van linkelnivalóm.
http://sportmotor.hu/motoros_v...

De
ha csak erre az egy napra szeretitek azt akit,akkor inkább mondjátok meg neki az igazat-az nagyobb ajándék lesz...

Boldog Karácsonyt Nektek ZÖLDVÉREK
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kedves Fórumtársak!
roleeka ha itt leszel közöld velem ordítva hogy a 31 az tizenhárom megfordítva. Na jó elég ha megadod az msn címed, vagy felveszel engem. Cím adatlapomon.
erdőszélén lombos fák alatt-hittak engem szedjünk ibolyát---lóóóófaszt,nincs is ibolya --baszni vittek engemet oda...löpá.mentem inni.
Jó tetted
MI A FASZT RÖHÖGÖL TE MEG ITT BASSZAMEG?Hazajöttél már repülgető kúrógép?anal attack-ot kerestem ebayen,de nem tanátam egyet sem .már csak benned bízom.mármint nem a segged kell.
kaptam múltkor egy képet mailen,faszom se tuggya ki kütte,és mi volt rajta?:?na m9i?egy bordó 1000rr....tvú brádedrsszal....na jo mellette volt egy kék fehér kawa is de most arról kussolok.szóval vádáfákk?
jájj de ritka események egyike van:BEBASZTAM
okéé...nehogy megsértődj inkább vegyél egy kawát
9363 mutatta ezt az oldalt.
mi fákk?
vádáfákk