Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt ne rakd fel a 600 as gyári felnijére.
hoppsz, hogy teljesen ne nézzetek hülyének természetesen azért lemértem a villát , de nagyon szükösen férne el, ezért kérdezem hogy valamelyikötök esetleg probálokozott e vele :)
Helló fórumozók, ismét egy kérdéssel fordulnák hozzátok, ami már kissé túzásnak is tűnhet :D arról lenne szó hogy kaptam egy 200 as dunlop slicket, a baj csak annyi lenne hogy 200as, egyáltalán próbálokzott már valaki ekkora gumit feltuszkolni a ninjára ? tudom jól hogy felesleges a 200as de hátha :) köszi elöre is
nesze baszki dobom.felborultál remélem
Ja ja,hogy az a virgács már azt hittem,hogy másról van szó ,
Tudom,hogy tudjátok miről beszélek de azért berakok egy képet a hátsó rugóstagról és a csavarról.
ne tessék virgonckodni,én tényleg csak egy virgácsot szeretnék majd a miku lehet megdob vele , de visszacsapok
Ha a hátsó rugóstag alá beteszel egy 5mm alátétet akkor rendesen feljebb kerül a segge.
Gondolom hogy nem az Asian style-ra bukik
Ebből nem jössz jól ki.....
vadmookuska mekkorát ,
Nem sokat akarok rajt emelni kb 5cm max többet nem.
Én naív azt hittem,hogy ha a hátsó telón lévő rugó feletti 2 db csavart csavarom valamelyik irányba akkor változni fog a magassága .
" de szerintem kutyacsontozni kéne..." Téged is ombre
szeretnék egy virgácsot
Voltak egyes régebbi motorok aminél az első csavarokkal nem a rugók keménységét állítottad hanem a futómű magasságát. Asszem.
Én úgy tudom hogy azzal is változik, de az meg a stabilitás kárára válik. Vagy atom kemény lesz vagy vajpuha.
rugóút hosszának modosításától miért emelkedne a motor?lehet hogy én vagyok hülye de szerintem kutyacsontozni kéne...
Szasztok

Lenne 1 kérdésem szeretnék emelni a mocin csak azt nem tudom,hogy elég-e a 2db csavart tekerni (jól tudom lefelé kell tekernem őket?) vagy kell a hátsó teló tartályán is állítani.
Köszi a választ.
Nagyon kihalt itt minden. Pedig ebben a ködben motorozni sem lehet.
Hadzsime! Most bótoltam egy nokia E90 telefont!
Sziasztok! 2007-es Zx-6R-hez vannak motorikus alkatrészeim....érdekődni itt itt tudtok...
Kár hogy nem jöttél nagyon vad volt
Azért ez sok mindentől függ!
Kor,B4,stb.
azt mondod? akkor nem mostanság fogok kevesebbet fizetni.