Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyúrunk,vazze
A rendszert is kimostad mert akkor ne sokat érsz az olajcserével.
KawaDeni , bocy-g!
Látom, hogy nektek 99-es ZX6R-etek van. Tudnátok mondani 1-2 dolgot mire kell odafigyelni vásárláskor? Típushibákra gondolok vagy olyanra ami rejtett hiba lehet.
Köszi előre is.
Üdv!
Na bocy mester közben felvettelek msn-re
Álmodj székeket!
ezt a gépet még a COD4re építettem és sajnos ultra giga mega kocka lettem tőle Így egy kicsikét tartok tőle hogy megint kijön egy új játék pl márciusba a BC 2 akkor tuti megint kocka leszek! Így inkább valami kis alap notira gondoltam amire NEM lehet költeni
Na csúszok az ágyikóba, mert már várnak meg hát holnap meló .
JÓ ÉJT MINDENKINEK
Te mit is dolgozol pontosan?!

Most karácsony fele szeretném magam meglepni vagy egy asztali konfiggal vagy egy notival! Nyáron sajnos elkellett adni motorvásárlás miatt az igényes kis konfigom de azóta nagyon visszasírom! Giga P35 DS4, Sapphire 4850, E8400, Corsair 2*2Gb,Corsair VX 450, Samsung F1 640Gb...
milyen kell?vagyis inkább mennyi van rá?kb olyan árontoljuk h ami a listaára pl 2kiló az olyan 70-90 márkától és típstól függően
Naja sajnos hamarabb. Köszi haver jól vagyok.
láncszett, légszűrő,gyertya, olaj,fékolaj, Gipro meg padon egy kis beállítást meg ha ott leszünk majd egy teljesítmény mérést!

Ezen kívül kis apróságok: kormányvégsúly, hátsó integrált indexes LED-es lámpa előre meg flushmount indexet szeretnék.. na kb így ennyi!Remélem nem hagytam ki semmit!


Bocy: milyen a noti típusa? nincs pénzem de hátha
Okes Colos84 akkor megnyugodtam .

De tavasszal megy egyből nagy szervízbe :Kap K&N légszűrőt, új gyergyuszt, a szokásomhoz híven Motul 7100 oilt meg egy kis beállítás injektoroknál aztán GOOOOO .
Srácok...van egykéthárom eladó cucc.
laptopok,nyomtatók,multigépek,tv-k,monitorok...
kb ennyi
ha valakit érdekel írjon msn-en
Sajna skráccs te már elöbb elraktad szegénykét .
Amúgy hogy vagy?
nyugodj meg én is így voltam vele!
Én is elraktam, forgalomból kivonattam és várjuk együtt a tavaszt. Gyűjtöm a pénzem aztán majd kapja a szépészeti beavatkozást tavasszal.
Mikor elhoztam volt benne 25300km most meg 27ezer párszáz km Aztán csak 1hónapja van nálam meghát vannak ezek a jó idők...
Amúgy én is ezzel kezdem a tavaszt vagyis a nagy szervízzel!
Én már elraktam de szerintem nem fog széthullani ha még mész vele 1000km-t
Ti elraktátok már a vasat végleg? én nem tudom letenni még holnap is azzal megyek melózni .
sztetek lesz valami baja ha a 25000km helyett kicsit több lesz benne pl:27-28 ezer mert ugye a nagy szervíz 25 ezernél van csak azért kérdem.
Na ez nem is rossz ötlet!
Hogyne már drága testvérem, csak megy a poker 1000-el
Úgy néz ki nekem is csak jövőre lesz mert teljes anyagi csődben vagyok! ez a 2 hónap táppénz nem adja
Colos84 kellene de az még várhat. Majd talán jövőre . Azért köszi
Valaki még van?