Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert lehet nem vagy még 30
vótam a Deepbe.
kerestelek
de mivel nem kapcsolták fel a villanyt, nem láttalak a sötétbe
hazamentem.......
nem értem... az hogy lehet hogy neked 3000/ negyedév. engem meg lerántanak 9000-re negyedévente. Ráadásul nekem csak 600asom van neked meg 900as... Érthetetlen.
Ja és ne legyél rossz mert tesóm este gépkocsis lesz és szeretnek a Deep környékén mászkálni a villogóval
Itthon vagyok Berettyóújfaluba Majd jövőhéten
Gyere ma Deepbe báttya és aprítunk rom feketében leszek nem lesz nehéz megtalálni. Bye
felesleges.10 km és ugyanolyan lesz.
Mellesleg itt kérdeztem a srácot hogy mivel tisztította le a leömlőket.

"Kicsit sokáig kell takarítani, lehetőleg hasidom nélkül.
Először is jól le kell takarítani a leőmlősort. (szerintem a Cif cream a leg alkalmasabb)
Utána jön a java. Autósboltban lehet kapni kis polírozó gyapjú párnácskát (kel 2-3 db, nálunk 350 Ft / db) és Prevent krómtisztítót. Szerintem brutális az eredmény, ha kitartó vagy."

Esetleg valaki megtudja erősíteni hogy valóban jó ez a megoldás vagy máshogy is lehet csinálni! Csere nem játszik!
Inkább Gin-tonic vagy metaxa gyömbér! Nekem Úri belem van! de nem bánom jöhet a pálinka is
Szilvapálinkásat?
Ebben teljesen igazad van!

Mellesleg kellemes szép estét mindenkinek!
Én meg K&N-es vagyok... Ja az a légszűrőm...
Az hogy jók-e vagy sem,az majd legyen annak a problémája,aki esetleg tőlük várja a kifizetést!Kötelezőnél egy szempont van:olcsó legyen!
Most én is hozzájuk kötöttem át,3000/negyedév.
Én is K&H-s vagyok de nem volt sok dolgom velük hála istennek, egy hátrányuk hogy időben küldik a csekket a dögök
én ott vagyok, vagyis voltam. de nem tudok róla még érdemben nyilatkozni...
Szasztok. Rég jártam erre.
Meló van (500 óra/hó)....
Motor itt pihen a szobában...
Váltanék biztosítót, a K&H-ról valami vélemény?
ZX-6 R tükör eladó! Párban 8000 Ft
'98-'02
én még sosem mentem el addig,hogy berúgjak mindig csak a löketig,mert extázisban lenni igenjoooooouuu
nem. De akkor nagyon berugtam. Azóta nem iszok Jagert, pedig az volt a kedvencem.
akkó nekem n incs
Kössz perec a tartót , , .
kb 2x25 percet
Ja mert rájöttél, hogy vedelni is lehet
Go! Van! Hívj! Du! 70/7,03,5-193