Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most teljesen mindegy milyen motorról van szó, ha zxr-el mentem volna ott ugyanakkor az is összetöröm. Itt egy dologról volt szó, mégpedig hogy erős lenne a zxr 250 után a hatos. Vagyis ez volt a srác kérdése. Tehát a lényeg az, hogy nem azért törtem össze a motort mert erős hanem azért mert igy hozta a helyzet.
elég csendes humor..
de értékelem a humort. 1:0 oda
na álljunk csak meg. több mint 1 éve megvan. Múlt évben vettem márciusban.
Nekem pláne.
Mindegy.
"Ezzel nem azt mondom, hogy ők voltak a hibásak hiszen egy kiszaladó állat meg vagy egy figyelmetlen teherautós nem kivédhető de még is...."
Tibi megmongya a truet
Nem teljesen ugyanezt mondtad!
Mikor állítottam az ellenkezőjét? Szerintem pontosan ugyan ezt mondtam. A hozzászólásom más irányú volt. Ülj le 1-es.
Igazad van, ki lehet kerülni a teherautót, ha van tapasztalatod. Azt a részeget is, aki városba jött velem szembe és be akart előttem fordulni balra, szürkületben kivilágítatlanul, azt csak annyira tudtam kikerülni, hogy a lábtartóm beleakadt a drótszamara elsőkerekébe. De majdnem sikerült kikerülnöm. (zzr 400 volt még akkor) A lábtartóm le is szakadt. Szerencsére normális tempóban közlekedtem. Ha gyorsan megyek telibeverem egy az egybe. Szerencsére nem így történt.
Nem lehet mindent elkerülni. Ezt te is tudod. Ha a részeg fószer fél másodperccel később fordul be, akkor már ki se tudtam volna kerülni! Szerencse is kell hozzá!
Na most erre mit mondjak azt hogy igazad van de most akkor megsem szólalok mert tuti kicsontoznátok! majd talán az 1. kawa napon majd mesélek!
Joe!el tudnád tenni nekem akkor 2-3 hétig?addigra tuti lesz annyim h elhozzam
Pedig ezt most nem a gonoszságombl fakadt. Egyszerűen bizarnak és morbidnak éreztem, hogy az a két ember döngeti a mellét aki A. 1 hét után porrátörte a mociját, B. alap motoros balesetben szintén összetörte a motorját. Ezzel nem azt mondom, hogy ők voltak a hibásak hisze egy kiszaladó állat meg vagy egy figyelmetlen teherautós nem kivédhető de még is....
Csak ahogy továbbgondolom "ÁÁ ne fossál, én is zxr 250-ről huppantam át hatosra. És milyen a moci? Azt nem tudom mert csak 2 napig használtam aztán lezúztam. Jó akkor Janou neked milyen a moci? Hát ő izé fasza... lesz ha megjönnek az alkatrészek. "
Hát de nem?
Gonosz vagyol
És melyikőtök motorja van egyben?
Én pedig 125ös NSR-ről ültem át a Ninjára.
Helló
ÁÁ ne fossál, én is zxr 250-ről huppantam át hatosra. Pedig én még normális ember méretű sem vagyok.
Ez kávé.
A mókusok nem szoktak aludni?
Vagy csak nem tudnak?
oszmáááááááá minek? de jóóóó nekik
Alszanak
hun vagytok?
Én viszont most már csukottal jóéjt all
nem...én nyitott szemmel járok