Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

9363 igazad van és pontosan abból tanultam.Utána meg is tettem mindent azért,hogy legalább megközelítőleg gyári állapotra visszatudjam állítani a féket és sikerült is.
jah...az jó enyimre?
azt amúgy se tőle venném...15?uhh...most megyek érte.egy olyanra megkérhetnélek h 2-3 hétig elteszed nekem?
gyári.enyémen volt.ha caba megtudja hogy rontom a bizniszét az nekem nem annyira jó 15k
szét van repedve...eléggé
feléből mennyit engedsz?
áhh...most eléggé le vagyok égve...még Csabával is beszélnem kell h még kb 3hét mire lesz leömlőre lóvém...

am gyári?mennyibe vesztegeted?
leömlő? mi lett vele?
kell egy?
Cső csajok!
na mi erre a helyzet?mindenkinek pihen már a moci?
nekem a big bangben van....még készül...csak kiderült kell egy új leömlő arra meg most még nincsen korpa,így hát megy a kuporgatás.
és gól!
Fékolajtartály az előzőn,hm,hogy is volt?!?
akkó 2pina
Fuj milyen dolog a 21. században heteronak lenni ne égesd már magad Crazy...
Ez így van ahogy írod/mondod! A nagy általánosságban azok az emberek nem törődnek a gépekkel,motorokkal,autókkal akik tele vannak lóvéval! Ők a legnagyobb ZSUGORIK!
Te nem akarsz LED-es integrált hátsó lámpát rendelni a motorhoz!?
Azt szeresse én is nagyon nagyon nagyon nagyon , ,
pina
crazy én úgy gondolom ha elesett volna ez végett aztán leszakadt volna az egyik keze v. lába akkor is ez mondta volna "jó az még had mennyen,,
Igen tudom sok a volna de akkor sem értem bassza meg,hogy MIÉRT.

Na végre most jól kibeszéltem magamból köszi ,hogy meghallgattatok ,

Most ti is írjatok valamit ne csak az én problémámmal foglalkozzunk
Hasonló élményekkel "gazdagodtam" én is!
Óóó Yeah!
ez a "jó az még logika".általában az teszi akinek a legtöbb a zseton
Ja ja 1 cukor tejszín nélkül .
Kicsit bosszant,hogy emberek,hogy a picsába tudnak ilyen nem törődöm módon foglalkozni ezekkel a járművekkel. mert még ha nem lett volna a srác igencsak lóvés akkor megértem de akkor sem ,mert én kibasz gyárba nyomom de mindent megveszek a mocira amit kell mert tudom,hogy meghálálja és ami a lényeg az életem múlhat ilyen dolgokon. Szóval nem értem ezt a fajta logikát .
Estét skacok!
Az igen! Mi ez kávé,tejszín nélkül egy cukorral ? Pont én is le akarom cserélni a téli pihenő alatt,de a tiedhez viszonyítva az enyém még zsír új!
Csövi

Lecseréltem ma a fék oilt.
Ez a kép az előző tulajokat jellemzi,hogy mennyire figyeltek és mennyire bántak jól a mocival .