Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ennyit megiszol bárkibe belerúghatsz
mee hülye vagy.
dehogyiss...kinéztek belőlem ilyet?

a tv-kre meg a a monitorokra még garit is adok
szerintetek be lehet rúgni fél deci metaxától,azt is Pepsivel keverve?...,mert én betéptem mint az állat csakúgy futnak a sdemeim
Jaja vágod vágod.
Igen, oda lehet kuldeni uzit... de tudom hogy ki vagy es mit akarsz: te vagy Szkraccs, a pehelysulyu motoros, es egy zold ulesidomot szeretnel...

BOCCCSII...!
Naggyon király. Az adatlapodon lévő cimre lehet majd üzenetet küldeni? Ha meglesz rá a pénz akkor irok rá majd üzit, hogy ki vagyok, mit akarok.
szia, igen nekem volt / van
Hello dnor.
Ha jól emléxem neked volt eladó '98-'99-es zx6r-re szép állapotú gyári zöld-kék far idom? Mert engem érdekelne a közeljövőben ha megvan még. Meg persze ha egyáltalán neked volt.
A Honda CBR1000RR-en (2004-tol) jott ki eloszor ez a fajta lengescsillapito szeriaban. Nekem van elado, ha erdekel, de hogy be tudod-e kotni 6-osba, azt nem tudom...
vagy már nem volt hely a kamionon
Mi az leesett a kamionról?
hyy
most van 2 fasza zsír új dobozos laptop:DELL studio 1535 (4Gb ram)
270 a listaára 155é lehet vinni
motorozni akaroooooook
Oks. Köszönöm előre is.
Asszem 60 körül volt de, hogy honnan... majd megkérdem.
Járvány van.
Arról van valami infód, hogy honnan szerezte be és mennyiért?
Na ezzel én is okosabb lettem!
Rá lehet rakni másik motorra is. Haver K5 1000-én is ilyen van.
Akkóó nekem ilyenem sose lesz, mert nem kell Honda.
Talán a Honda szereli bizonyos típusait ilyennel gyárilag,és talán ők is találták ki ezt az elektromos vezérlést rá.De erre mérget nem vennék!
Az de komoly. Gondolom jó drága cucc lehet. Minden esetre köszönöm a felvilágositást.
Vannak olyan gátlók is már,amelyek a sebesség függvényében állítják magukat.Tehát ahogy nő a sebesség,úgy lesz egyre keményebb a gátló!
Helló!
Minél keményebbre van állítva a gátló,annál kisebbeket enged neki csapkodni,viszont annál nehezebben is tudod fordítani a kormányt motorozás közben.Tehát nagy tempónál,ahol nem fordítasz hirtelen nagyokat a kormányon,ott be lehet tekerni,de pl. városi közlekedésnél ha nagyon be van tekerve,akkor egyszerűen nem tudsz a sarkon befordulni miatta.