Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja míg el nem felejtem nem tudtok jó állapotú gyári rendszám tábla tartót az én kicsikémhez.
No zúztam alukálni legyetek jók .
Kösz crazy mostmár tudom mi van. . ......
egy párral meddig megy? hány percet lehet felvenni? 2párt akarok venni! egy mindig legyen tartalékba azsebbe
ja.azt zabálja.nekem meg már be is ződültek a polusok az egyiktől.
Már munkatársam hozza! 4gigást!
Meg vmi jó tölthető elemet kell vennem hozzá!
vigyázz a szilikontömítésre.az a lelke.kártyát minek rendeltél?kapsz mermelyik tecsóban
Én megrendeltem akártyát is! 4gigásat! De csak a kamerát küldték!
Kamera amugy elég jó cuccnak tűnik! Azon meglepődtem azért, hogy milyen pici
kártya nem jár hozzá.mondtam hogy szólj és megrendelem neked....
Szeva Joe!
Ma megjött a kamera! Kártyát elfelejtettek küldeni és még nem is engedtek semmit
Tévedtem. A haveré olyan mint amit a dnor mutat de sima hidraulikus állítható. 55 pénz volt. Amerikai. Szóval nem sebességfüggő.
löket kell?
köd bazmeg.ez köd.télen nics köd mert ahhoz télen hideg van.télen zúzmara van.az az amikor betépve táncol a maris.zúzmara
Akkor ez mi a f..om? .
sajnos.....
Nincsenis tél
nem apám ,nem anyám
De nem bírom ki nélküle hallanom kell a hangját miközben megyek vele. Rohadjon meg a TÉÉÉL , , , , ,
és homályos látással?
Úgyvan,úgyvan,üssed vágjad
ködben nem motorolunk
van amit már épp ésszel nem lehet felfogni tehát muszáj a löket
én is leszoktam róla.má vagy tíz perce.még van 5 perc mig visszaszokok.
Szasztok srácok mi a helyzet?

Hát ma gurultam egyet (me muszáj volt kellet egy farmer gatya) de akkor a köd volt,hogy csak 70-100km-el tudtam menni sajna .
Látó távolság kb 4-5-6 méter talán. Volt egy kis helyzet felismeréses kormányelrántásos túlélős jelenet. Hát a paraszt nekem villogtat a saját sávomba mikor szembe jön hát beszarok kb 5méterre ment vissza a sávjába még jó,hogy éber vóltam+erősen koncentráltam az útra.
Aki nem bírja ne igyon. Én sem teszem július 18 óta.