Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az FI lámpa nem villog az akksi miatt,továbbá a 03-as kulcsa nem immós tehát nem kereshet senki senkit.szakszervíz-hibakiolvasás.



hogy nekem mé nem volt soha ilyen bajom vele,szinte már-már hiányzott esküszöm.Az állandóan szanaszéjjel repedő Yoshi-n és a beragadt gólyón /a váltóban/ kívül semmi bajom nem volt vele.pedig kapta az ívet végig.nem való nektek kawa-túl puhányan bántok vele ez a baj
Ha kiveszed a kulcsot és villog az semmit sem jelent, csak, hogy az immo keresi a kulcsot.
Ha ráadod a gyújtást és tovább villog az gáz.
A szervízkönyvben le vannak írva, hogy milyen villogási ciklusok ismétlődése mit jelent.
Sziasztok
Annyi kérdésem lenne h a 03-as zx 636-ba az ülés alatt található az aksi? Ha igen akkor azt h lehet kiszedni ?
Ja és a mocin FI lámpa állandóan villog ez az aksi miatt van ?
A képen bekarikázott lámpa az!
Előre kösz a segítséget!
...nem baj ha kocsinál...
Mit írtál a lemondó levélbe, vagy is mit kell írni?
Én nem kérdeztem meg senkit mert nem akartam, hogy lebeszéljenek róla. Na ezzel én is így voltam
Ügyes!

Sziasztok !
Sziasztok Srácok !

Eladom a Spidi ruhám mert sajna kicsi, öszinte leszek elbasztam, nekem nagyobb kell és ez 50es. Itt a link: Spidi kétrészes 50es 45 ért !

Sziasztok
Teeeee,felejtsd már el azt a fost még mindig ezen rágódsz?
Látszik rajta,hogy álandóan keltek feküdtek vele,milyen lehet a műszaki állapota? ha ránézésböl gané.
Tanulmányozd,hogy az alu váz milyen sérülékeny.
De nemszeretnék bele avatkozni a döntéseidbe
A csipája is vezérműlánc mi?
Szia!

Ha megválaszolták akkor már mind1 de én ezt találtam a neten.
colorrite

itt kiválasztod évjáratot gyártót tiíust és kiadja a lehetséges színeket kóddal.
Ezt mondom nagyúr!
Benzint hugyozol, főtengelyt köpsz!
Egy ZX-Kupa 3-ik helyezettről beszélsz ember! Hogy lehetnék már földi halandó?
És ki mondta, hogy jó döntés volt? Meséljek a baleseteimről? Arról, hogy 2X gázoltam motorral embert? Hogy mennyi ideig tartott összerakni a széttört mocit? Ja és volt egy nagy különbség. Én nem kérdeztem meg senkit mert nem akartam, hogy lebeszéljenek róla.
és van aki tud hévvel ésszel közlekedni.meg villamossal is.ddt főleg
Amit megakarsz venni egy kókány gané szar, ha nem kell a 350.000-ed add nekem adok érte én is szart, sőt sokkal többet.
Próbáltam már 600-ast nem is egyet (kawa 636 GSR-R 600) és nem voltak életveszélyesek szerintem az jó lesz következő lépcsőnek. Amúgy sem vagyok az az ész nélküli motoros.
Senki sem születik úgy, csak van aki tud ésszel menni van akit elkap a hév
Nem szeretném már eladni.
Szkárcs inkább a tiedet próbáld eladni neki
Vagy vegyél egy jó zxr 400-at van abban is kraft rendesen.
Vegyél xj600-at.
Kezdőre az kell!
De vedd figyelembe, hogy ő nem földi halandó.
Motorral alőre jött ki anyuból, és dugattyúkat szarik! .
Am az adatlapodon alapján mintha te is 600-assal kezdtél volna vagy nem? Akkor nem értem ezt a mondatot "Ez ugyan az mint amikor jön a hülye és megkérdezi, hogy sok-e a 600-as kezdőmotornak? Ha 20-an mondják neki..."
Jóh értem én ezt a jelet De akkor se fog plusz 150.000 a zsebembe ugrani.... 2-3évet meg nem vagyok képes várni