Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ő mindenben egyetért
Ha nem érti meg,akkor úgy járt,majd mikor havonta beszarik rajta valami,akkor majd meg azt mondja miért nem fogadtam meg a tanácsokat,most meg leeszi a gatyám a szervizbe rohangálás.....
Hát Te ki vagy?
egyetértek
Ebből jobban értenek. Há látod itt többen is mondták neki, hogy szar de csak köti az ebet a karóhoz de ha meg ez megy akkor azt szoktam mondani:" Bazmeg! Ha eldöntötted, hogy megveszed miért kérdezel meg minket?"
Ez ugyan az mint amikor jön a hülye és megkérdezi, hogy sok-e a 600-as kezdőmotornak? Ha 20-an mondják neki, hogy sok akkor kivárja a 21-et aki azt mondja, hogy pont jó lesz. Az 100-ik ilyen eset után elkezdtem leszokni a diplomatikus válaszról.
Én azért gyüjtögettem évekig, hogy ne kelljen ilyen gányadékot vennem. Hogy lehet egy ilyen géppel beérni? Akkor inkább ne is legyen semmilyen. Szerintem.
én meg megálmodtam,kihajtottam 10 hónapot,aztán megvettem imáááádom
Én is évekig gyűjtöttem a mostanira...
Szerintem neki a hangsúllyal volt egy kis problémája,amit meg is értek,normálisan is le lehet írni,hogy gondolja a dolgokat ddt professzor úr ....
Azé volt egy kis rosszindulat is.
Hidd el nem rosszindulatból írta ddt,teljes mértékben igaza van!Ilyen motort nem szabad megvenni,de azért nézd meg.Ha még akkor is úgy gondolod,akkor vidd haza!
Meg kell nézni. Vigyél magaddal valami hozzá értő személyt és nézzétek át.
Én sem vagyok. 4 évig gyüjtöttem az első mocimra. Azt értsd meg, hogy egy ilyen szarral csak szívhatsz. Keress egy normálisat.
ne add fel,gyerkőőőőőc
Bocs hogy nem vagyok egy újgazdag ge**i aki 500.000-et keres havonta... Azon az elven vagyok hogy attól mert a burkolat más attól még a blokkja meg a szerkezete lehet jó, de köszi az építő jellegű kritikát meg próbálok összekaparni 150.000-et Ez a legjobb duma hogy ha nincs pénzed ne vegyél... Hát 500.000em nincs de még 350.000ért tudnék venni mert ahhoz még hozzá jön az átiratás eredet vizsga kötelező vásárlás utáni szerviz bla...bla...bla és majdnem 500.000-nál tartok ha meg 500.000ért nézek akkor nincs lóvé átíratni meg ezt azt lecserélni...
csokiiiiiii
itt-e köcsög
Happy van mert fizu volt nemrég. Félre is raktam hátha kell a javításra.
Na ha etűnt mindenki lépek csicsikálni!csoki mindenkinek!
Meséljetek már valamit!
itt a pont
16 plusz mínusz 40
mennyi is? 18? Jóvanna nem gonoszkodok! Créjzi merre? Már csak ő hiányzik !
Na de komolyra fordítva a szót... Figyelj, én gyűjtenék inkább. Mert ha beleszaladsz egy szarba akkor utána többet ráköltesz mint amennyivel egy fasza többe kerülne. Nem beszélve a bosszúságról. Én tuti felgyújtanám ha hetente kéne szerelőhöz vinni. És elveszted a hited a Kawasaki motorokban, pedig azok a legjobbak. De tényleg.
danke schön