Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ólcsón valakinek eladó laptopja van? Az én gépemet nyáron el kellett adni a motor miatt viszont ezt a kurva kockaságot nem tudom kinőni!
Mizujs van veled?
Hogy *asszam meg de szép picsája van.
I that ASS!
Crazy uraságnak utólag is bóldogat!
akkor felejtős.... az még sztem + 100e akkor
Jól néz ki , köszi a tanácsot. Jah az elfelejtettem írni hogy azért kerül 370be mert külföldi papiros.
igen, tudom. csak mondtam hogy onnan is látszik. amelyik meg azt állítja hogy ezzel soha az nem mond igazat. Kivétel ha vadi új.
csinyáni kő
Szép............zöldes a ruhája.
Olcsó lehet a karbon idom szett
Egyébként szerintem a fekete/zöld még nagyon király
Igen estek vele de ezt írtam is
Jaja marad a kicsikém.
Ez igy van, de én meg nem tudnám elképzelni, hogy egy narancs fekete szinű legyen.
Örülők hogy tetszik Nekem is nagyon bejön
Fújd le te is ha megtartod!?
De szép.
Helyes.
sose kellett ződ.mindenkinek az van....
ezen látszik hogy nem eredeti a matrica. tehát valszeg esett. De az enyém is át lesz fényezve és azon is egyedi matricák lesznek. Mert én is estem. És az is telibezöld lesz.
Mindig ilyen zőődel telibevert kawát szerettem volna. Annyira bejönnek igy full zöldbe, hogy az hihetetlen.
Szevasz!
Az én véleményem is az hogy felejtsd el ezt a gépet!
Hidd el átérzem a helyzeted én is kb ennyi pénzzel indultam neki vásárolni de ennyiért lehetetlen normális főleg 600-as motort találni.
Ezért inkább gyűjtögettem hozzá, plusz volt kis családi támogatás is Vegyük alapul az én mocim az enyém is 99-es 600-as, 650ezerért jutottam hozzá, de ez se makulátlan ami ha egyből nem is derül ki utóbb kifog. Első ránézésre maku patent volt a gép látszott rajta hogy volt gazdája , viszont ahogy tüzetesebben végig néztem rájöttem hogy ezzel bizony estek( hozzá teszem szerintem ennyi idős motoroknál ezen szinte mind átesik sajnos ) amit nem is tagadott az eladó.... kicsit elbizonytalanodtam, de adtam neki még egy esélyt, a hangja hibátlan volt nem zörgött, csörgött, füstölt, a próba út is király volt egyenes futása is tökéletes volt Tehát az apróbb hibákat leszámítva megvettem, és egyáltalán nem bántam meg, imádom És hidd el hatalmas meglepetéseket tud okozni még ha nem is gondolnád.. utcára ennél erősebb motor egyszerűen felesleges, max farokhoszabítás miatt kell ( bár nem kizárt hogy egyszer lesz egy ZX 10-em de az még odébb lesz )
Szóval szerintem várj még, de ez csak az én véleményem
És egy kép a mocimról szerintem ez jó kiindulási alap állapotot illetően :
ehhez a 293 hoz milyen áttételt vagy fotoshopot használtál?mert nekem -1+2vel is ledadogott óra szerint 292-nél 6.-ban