Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy a mekis olaj. az a legjobb.
Igen, de arra figyelj, hogy a szűrőt is kell cserélni 100.000-ként.
Ja és a Winni, szerintem nem jó!
Kicsit ragasztja a váltót. A Venussal, meg a floriollal sokkal jobb.
Nem fogom
1 liter? Pazarlás. Mid van neked? teherautód? 2dl is elég. Ott kell beönteni a kormányon lévő tartályba
Én már mindjárt kifordulok a székből.
De akkor 50 000-re elég 1lityó is nem? Legfeljebb majd gyakrabban cserélem. A motorom a mindenem.
Igen, de a Winnie-vel sztem 100 000et is elmegy. Élettartam garanciás
Vazze kösz, hogy szólsz. Akkor nem rakok bele olyan drága olajat mint a Botond. Kár belé. És akkor jól értem 50 000-ként?
Ja és CORA-ban kapsz Winnie olajat 800ft/liter. ZX10-esekbe az a legjobb.
Ne szórd annyira a pénzed, 50E km-ként simán ráér cserélni.
Köszönöm. Már megérte regisztrálni. Ha csak 25 000km-ként cserélem az gáz? MOL Botond jó bele ugye?
A guminyomás mennyi legyen?
A 3 bar az sok?
Jáó reggelt
Rá van írva.
De elég ha a max-ig töltöd.
A motor jobb oldalán alul, van egy kis kémlelőnyílás.
Ezen van egy min. és egy max. jelölés.
A fölső a max. Na addig kell tölteni.
Ja és nagyon szivesen!
Figyelj B.+. van a motorodon egy olajbetöltő nyílás,abban, ha szerencséd van, van egy nívópálca, vagy a motorblokkon van valami OIL.NIVÓ-nevű csavar, amelyik megmutatja , hogy mennyi kell meddig kell önteni. De még egyszerűbb, ha olyan helyen veszed az olajat ahol egyből be is töltik Neked.
Süss benne keszeget! Jó reggelt kívánok!
Fektitibit keresd meg.
Fényeztetett már egy pár kawát és igaz nem gyári, de 99,99%-ig stimmel amit ő fujat.
Miért? Kell bele olaj?
Mennyi olaj kell a mocimba?
Ne bántsátok azért. Idejön megkérdezi érdeklődik és mi lebasszuk. Közben lehet hogy egy leendő márkatársunkról van szó. Bár ddt500 akkor is lebasz mindannyiunkat ha ős Kawasakisok lennénk és mi alapítottuk volna a céget. De ezt is megszoktuk már.
A lényeg: elmondtuk a tutit, mérlegeli és dönt majd valahogy.
Nah mindenkinek jó 8,reggel meló van...
ez óriási tévhit
Én? Fogarasi Árpád az utca megmondója.
és te?