Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasztok izomlázam van...moccoltam a hétvégén szarrá mosott az eső de ezt leszámítva nagyon zsííííííír volt
Sziasztok!
Liebing! Én a 11.400adik km taposom vagyis húzom csak az idén,de remélem még lesz pár 100 !
Viszont lehet vak voltam de a 2. szamban sehol nem talaltam elofizetesre utalo nyomokat Csajomtol legalabb meglenne hogy mit kerjek karacsonyra
most még karcsú az eklézsia, így annyi az akció, hogy 12 számot kapsz 10 áráért... sajnos egyelőre csak ennyire tellett, de reméljük a jövőben tudunk valamilyen ajándékot is mellédobni!
Ja, és persze 2 matricát is küldünk még :)
Pontosan ez volt a jo hogy nem lett ez bepontozva meg az hanem mindegyiknek az elonye es hatranya felsorolva..Szerintem igy nagyon korrekt volt


Elofizetoi akcio lesz?
örülök....
egyrészt jó, amikor az ember fikázhat jobbra-balra, de másrészt mindenkinek más és más tetszik, így óhatatlanul megsértesz valakit. Ezért szerintem a legjobb, ha felsoroljuk a gyengéket és az erősségeket, aztán mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja
egyébként jó volt az a három turista...
A turas resze is nagyon jo volt. A Sradra meg rohadt kivancsi leszek
eladók
Viszont az elozo peldanybol kimaradtam vagyis lemaradtam .Ezt meglehetmeg rendelni? Nekem bejon az ujsag foleg a teszt utan volt olyan erzesem hogy melyik motort fogjatok lehuzni de kellemesen csalodtam es nagyon jo volt az osszegzes...
isten tartsa meg a jó szokásod
hupsz magamnak válaszoltam! Neked ment rolii
Megvan sajnos! 32.000! Idén szaladt bele "sok" 6000km
Tudod, hogy fanatikus kawás vagyok
Csak mert még nem ültél rajta... .
Megvan még a vasad? Mennyi km van benne?
Minek neked hayabusa?
Még annyit sem ér
Én pont ma néztem a FastRide újságba hogy új 2008-as GSX-R 600 2.000.000ft
Hát emberek jó taccson van a magyar motorpiac,egy csomó motort találtam jóval az ára alatt eladót,vajon az enyém két év múlva mennyit ér majd,600EFt-ot.Most megint rám jött a hayabusa mánia.
Feltöltöttem az aksit és egyszerűen indítottam és elindult.
És most mit csináltál vele,hogy beindult?
Ha a blokk nem sérült,és van benne olaj,akkor húzz már neki egy gázfröccsöt és megjön az olajnyomás!
Ne félj már,nem szárazak azok a csapágyak!
Jó reggelt!
Na beindult ma a motor, de olajnyomás továbbra sincs...
Grat Go

Vigyázz rá

Széles utat, teli tankot
Na jó éjt srácok hosszú volt a mai nap. Csocsesz