Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én próbáltam már ilyet és egy döccenőnél olyat koccantak a golyszlik a mocival, hogy a mellkasomig felnyilalt a fájdalom.
Ez ilyen

vadmookuska: Azt hittem nem elszek ennyire feltűnő
te is ott voltál,bammeg tudtam volna,lenyomlak
Dani unatkozol?
Kétszer ment el a hozzászólás
Szívesen!
ilyenre ki pakolta már fel magát?
Oksa köszönöm cééépen , .
csak skubizz,ott vagyok
Semmi rucis kép?!
ez valami gyönyörű de személy szerint én még itt Debrecen környékén nem láttam de megpróbálok neked utána járni hátha valami ismerős tud róla valamit moindani! De itt valaki említette a fórumon mintha az övé lett volna ez a motor!
én meg fürödtem egy nagyot ... pont itt
Ejj de szép gépek! Az a suzuki is nagyon szép!
Szevasztok!

Gurultunk ma egyet egy jó barátommal Elmentünk Balatonföldvárra ott ittunk egy kis üccsit aztán meglátogattuk a völgyhidat Csináltam két képet Földváron ezt megosztom veletek, csak parkirozunk :
döbb
A 2003-as 9r e tax értéke 1650000-volt két-három hónapja.
Akkor lebeszéltk egy 1.4-es 9r-ről, hogy rettenetesen drága.
A következő, 1.2-vót.
Fasz sem érti ezt.
Nem röhögsz bazzz!
Nem én találtam ki.
Hitelt veszek fel a gépre, elküldtem az adatait és visszahívtak, hogy etax érték 20860000.-
Mondom, nem röhögsz! megdöbbensz!
Melyik motor?
Igazából az a legidegesitöbb,hogy a másik moci amit néztem tuti,hogy el fogják vinni mire elrendeződik minden . Ezt arra alapozom,hogy már itt is kérdezte valaki rajtam kívül,hogy ennyit meg ér-e.
Mujahedin írta a 2 misit nem én, (bár én is 2élkettM benne)..... Nálam mondjuk a banknak nincs már szerepe ebben , úgyhogy én elv. nem számoltam olyan rosszul 2millyás Jurótax árat figyelembe véve, mert pl. a Szövetség biztosító Tásulatnál így van a szerződés(70%-át fizetik ki a lopott motornak), hogy ebből ki mennyit tenne L(főleg az ügyfél mennyire járna rosszul), az már valóban 1 jó kérdés......
Üdv Magyarországon