Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most akkor igaz vagy hamis?
ez kamu!
Aha,értem!
Nem is gondoltam volna!
negyed évente. ha nincsen meghibásodás.
Értem!
Akkor időszakosan jelentek meg a Teva-ban!
A gyártási folyamat végén a termékeket iszonyú gyorsan csomagolják.
Ezeknek a gépeknek a karbantartását és javítását mi csináljuk.
Köszi!
Jársz te is a Teva-ba?Komoly?Milyen céllal?
Oda én is járok!
Jobbulást!
Nem dehogy is!
A Teva debreceni gyógyszergyár bővíti magát és acélgerendák térhálózását igényli a bővítés!
Vasúti vágányokat fektetettek?
Egy 8 méteres 600kg-os I szénacélgerenda fordúlt rá a bal lábfejemre! A bal lábfejem kétszer akkora mint a jobb!
Köszönöm!
Az elején én is ilyen lelkes voltam.
Ma már nem pucolok le minden csavart.

Hogy történt?
Heló. Na bakker az gáz. Jobbulást akkor neked. Igen a piszkolódással sajnos mindenki igy van szerintem. Nagyon hamar rondává tud válni a polir mocc.
Sajnos nekem nem megy most a mocizás,mert kisebb munkahelyi balesetet szenvedtem!Lábközépcsont törésem van!
Halihó!
Nem tudom ti hogyan tartjátok patyolat tisztán a gépet,de én tegnap 3 óra hosszán keresztül polírozgattam és ma apu került vele pár kört és még szarabbul néz ki mint azelőtt,hogy megtakarítottam volna!
Poros-piszkos-bogaras-mocskos lett mint állat! A láncomon is a Motul Factory Line Chain Spray-je van,de az is össze-vissza bassza a hátsó felnimet pedig 100% hogy meg van száradva rajta mivel legalább 24 óra telt el a felhordás és a motor elindulása között pedig csak 10-15 percet száradási időt ír elő neki !
Eladó NGK iridiumos gyertyák, eredeti japán.
CR9EIX 2500 / darab.
Érdeklődni: 70/2991622
Kint.
Az nekem is.
Írtam neki régebben, de visszajött a levél mert elbasztam a címet.
Szépen nézek ki....
az imail címe meg van
Srácok!
Valaki tudja Liebing számát!
Bassza meg, elfelejtettem a gyertyákat kivinni neki!
Én is erre voksoltam!Azért köszi!
Vékonyka alap. De hát a jóból keveset adnak. A Te esetedben meg szerintem inkább elbasztak valamit. 26-án kint leszel?