Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolkozok pill
m3-ason hol lenne jó! vmelyik omw kút?
amugy a kassai utcába leszek!
Na talán a mexikó tér jó! Ott meg is tudsz állni van parkoló meg minden! De ha van jobb ötleted mondhatod!
Mennyi kérsz a szolgátatásért? Vagy majd nyáron ha vmi találkán talizunk fizetek neked pár sört
Zugló is jó lesz.
M3 is tökéletes.
Hova vigyem?

Én mobilis vagyok!
Nincs olyan nagy mozgásterem de elmegyek ahova kéred! Nem várom el hogy házhoz is hozd!
Zuglóba fogok tartozkodni! Vmi nagyobb csomopontot megbeszélni és odamegyek! Vagy akár az m3-as bevezető szakasza is jó!
Hát igen a piszkos anyagiak kb re mondta a fószer 20-25 ezer ja és 3-4 nap nemtom sztetek ennyiért megéri?
Azt mondod nem vagy mobilis.
Tehát hova vigyem?
Hát én is ez mondom,hogy még jó hogy itt vagytok még lehet hogy mindig kint ülnék a moci mellett oszt néznék mint a hülye most mi van. Úgyhogy köszönöm nektek még 1x ,
Mibe fog fájni neked? Mire lesz meg?
Azért örülöl, hogy "csak" ez volt a baja
aha megyek, hol lenne jó neked?
Jó, hogy van ez a fórum mi?
Meg, hogy 9363 érti mit beszél.
Na hali srácok meg van a váltóban a gebasz igaza volt hála istennek 9363-nak el tőrt az a kib...ott léptető villa,hogy rohadjon meg.
Hát azért kicsit megkönnyebbültem megmondom a frankót .
Azt mondtad, hogy jössz a hétvégén.

Nagyon komolyak ezek a gyertyák.
Mizu a gyertyával?
feladod postán nekem vagy megtudjuk oldani a talit? (igaz nagy mozgásterem nincs )
Pereckirály.

Ha már a láncnál tartunk.
Neked is kellene venned egy zárószemet, mert valahogyan össze is kell raknunk.
Legjobb megoldás ha veszel egy láncszétszedőt, ami egybe összerakó is!
Két funkciója van, az egyik ami szétnyomja, a másik pedig az összerakója ami egyben Niteli is a szemet!
Az egész egy 17-es kulcsal kivitelezhető azzal kell tekerned!
40euro kint! Egyszerű szétzsedni meg összerekni semmi tudomány nem kell hozzá!

Már a 400ccm-nél sincs patentszem! Ilyet csak a kisebb gépeknél találsz meg a biciklin
Ha végignézed a csapokat, meg fogod találni a zárószemet.
Ahhoz való két csap közepén lyuk van.
na jól van!

Na neee!
Akit esetleg érdekel,mert nem tudott eddig eljutni ide:
http://www.youtube.com/watch?v...
Dehogy tudok,csak igyekszem tanulni!Ez pedig tapasztalat,mert az előző kilencesemen már cseréltem láncszettet!Meg az unokatesóm motorokat javít,és nála sok mindent láttam már.
Köszönöm Szépen 9363, te aztán tudsz valamit!
Ha szervizben rakták fel,akkor azzal a kis "préssel" zömítik el a szerelőszemet,ha házilag,akkor egyszerűen finoman el kell kalapálni.Ez is a kettő közül az egyik módon került fel rá,és neked is ezek lesznek a lehetőségeid!
Aha!
Akkor ami most van fent hasonlóan el lett kalapálva?
Az új láncot pedig úgy kell feltenni,hogy az úgynevezett szerelőszemet el kell finoman kalapálni.Van erre egy spec szerszám,de enélkül is kivitelezhető.
Ez komoly?Akkor az új láncot hogyan fogom felrakni?
Mi?