Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

senki nem röhög ki
fejtsd ki bővebben
Ma lebontottam a gépem. Hátsó fékbetétet lecseréltem, fékolajat lecseréltem(tele volt levegővel a rendszer ). Holnap megyek műanyagoshoz, a ferokidom repedéseit megheggesztetem, meg legyalultatom a sárvédőmet, mert röppen fel a táblarejtő kézikészülék. Többet nem lesz 90000-es csekk ...Csavarboltban ismételten jól átbasztak......
Egyszerűen nem tudom berakni semmilyen sebességbe sem. Csattok ,zörög, kattog komolyan most ki fogtok röhögni de sírni tudnék .
Mi lett vele? Az attól függ mit kell cserélni benne!30 - 50 ezer körül van egy komplett bontottan. + a szerelés megint vagy annyi.
Mi a baja?
Ha kérhetem akkor raktok fel képeket , mert sajna nem tudok menni kiállittásra elvitte a mocca a pízt beszart képzeljétek a váltóm , kb mennyibe lehet megcsináltatni?
Mi holnap megyünk, de nem tudom még mikor.
Ki lesz a kiállításon holnap és mikor?
Nálunk fasza idő volt egésznap. Haverommal motoroztunk is egy királyat
Pityu ne aggodj nem csak nálatok van ilyen szar idő hanem nálunk is
Hát ilyen buzi tavaszi időt tegnap este hó esett ma meg süt a nap és fúj a szél.
Az aksik már csak ilyenek, néha tölteni kell
hali
mindenki a zselés aksira esküszik!
pécsen a börgyár telepen vagy a bejárat környékén érdemes
körülnézni,valahol ott van egy bolt.
valaki mondta,ott fogom megnézni.
Aksit nekem is kéne vennem, múltkor már tölteni kellett
hali
a gép elkészült!16 ezredes lett a végösszeg!
de sajna az aksim meghalt! kuka.
50 helyett 98.
Fellebbeztem, elutasították.
Végeredmény 90000 közigazgatási bírság 3000 helyszíni bírság és 5 büntetőpont, 5000 illetékbélyeg.
Mit kellene intézni?
Köszi!
Mujahedin, és Go nektek is Boldogot!
Hogy a jóistenben tudtad ezt össze szedni

majd nem el jöttek a hétvégén meg nézni a motorom, decsak majd nem
én sem tudom mit tegyek hogy gyorsítsam a javítást.... fasz kivan kocsi nélkül nem tudom még az apró dolgokat sem intézni!
.. .

Ennyit a motorfelújításról.....
Köszönöm srácok!Majd utánajárok itt-ott!
Kawa szalonban is tartanak kulcstartót,általában.