Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nebasz komolyan?
Na jó okossabb lettem most ezzel
köszi
Az időpont jó!
Holnap még lebeszéljük!
És lánckerekek?
Kawásoknak egy kis muzsika Naon odabasz
http://www.youtube.com/watch?v...
A váz körbe zárt rendszer, amiből nem lehet kifűzni a láncot.
Nem a futó van útban.
ez egyértelmű! fullosra!
Ha már lebontjuk kicsit felfrissítjük a dolgokat?
Bocs hogy beleszolok, de ha kicseréliteka vázat akkor a hátsó lengóvilla is kijön ezáltal ki udod szednia láncot szétszedés nélkül és össze is lehet ugyan így rakni!
Mégegyzer bocsi

jólesz neked az az időpont?
van láncom meg szemem is Joe-nál!
Én e.
A vázad cseréjéhez a láncot is át kell húzni, ahhoz meg új zárószem kell.
Ha a régit levágjuk, azt újra nem lehet használni.
? ki szólított?
Egy jó tanács!Mielőtt odaadod a fényezőnek,hogy csinálja,előtte az elképzelésedet mindenképpen vesd papírra/vagy gépre/ valahogy,mert nem biztos,hogy amit fejben elképzelsz darabonként,annak jó lesz az összhatása is!Tapasztalat!Én ezért módosíttattam újból az első sárvédőmön pl.,de még így is van "hibája",de az már úgy marad!De ez megelőzhető,ha előtte egyben látod az elképzelésedet!
Pedig meg lehet találni!Ahhoz,hogy a szerelőszemet kézi erővel el tudd lapítani,a gyárban egy picit belefúrnak a csap közepébe,amit az ellapítás után is meg lehet különböztetni a többitől!
Nekem mindent egy dekoros csinált,szintén itt helyben!
ok köszi! Már szereztm egy helyet ahol tudok kevertetni! lesz vmi kis !akció! is talán
azt kell eldönteni, hogy milyen legyen a gép! Hoyan vitessem fel a feketét a mocira vagyis hova tetesek!
Egyik csapszegem sem lyukas,üreges!
Mivel újra lett fényezve a géped ha jól értem,megkérdezhetem hol szerváltál ilyen designed matricákat a motorodra a monster matricákat kivéve?
Hali!Nekem egy kis barátom fényező,és nekem Ő csinálta a motort.Itt Nyíregyházán keverteti a festéket természetesen,az Ő ismerősénél,akinek meg festékboltja van! Megmondom őszintén,hogy fogalmam sincs,hogy az enyémhez mennyi volt pontosan decije a festéknek,mert nekem baráti áron dolgozik,és a végösszeget nem részleteztettem vele.Viszont éppen ma kérdeztem meg tőle,hogy mennyibe van egy deci,mert a kilences fórumon is éppen erről volt szó ma délelőtt.Azt mondta,hogy 1500-tól 10000-ig van,attól függ,hogy milyen márkájú az anyag.Sajnos ettől többet nem tudok mondani a témáról!Ebből azért láthatod,hogy sok függ a márkától/vagy a minőségtől?/ !
9363 Te vagy az emberem Te hol és mennyiért keverteted a színt? Majd ősszel le akarom fújatni a gépet, csak már szervezem és számolok!
Ja ja ma reggel elvittük a vasat és a fószer neki is állt de sztem csak azért, mert ismerősöm ismerőse és gondolom a vég összeg is azért ennyi legalább is remélem nem változik mire megyek érte, mert akkor végem.
délután 3-4-5 nekem megfelel
van ott egy elég nagy parkoló ott talizhatunk!
Adsz egy számot esetleg aztán ha ottvagyok felhivlak hogy Én vagy Te merre vagy!
Már ki is kapták belőle a blokkot?A villa és a szerelés együtt ennyi?Mert az úgy jó,szerintem!
Du.
MIkor hol?
szombat
Nekem az felelne meg a legjobban!
Na akkor majd sörözünk vhol
Mikor jössz? Este vagy délután? (nekem mindegy)
A sörös verzió jobb!
De én eddig iszok:
Odaviszem.
Szombat, vagy vasárnap?