Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Flex!
Akkor hogyan szedhető szét mondjuk,ha majd megérett a cserére?
Nem minden lánc patentszemes!Főleg a nagyobb teljesítményű motoroknál nem!
Nem tudom hogy hogyan,de az én láncom nem szedhető szét!
Már minden láncszemét és csapszegét átnéztem de nem találtam szétszedési lehetőséget!
Halihó!
Ez a rendszám tábla elrejtő készülék engem is érdekelne, hol is vetted/veszed?
oksa,megmutatom neki a képet meg odaadom a telszámot
a Tel mégegyszer 06203417552
adok email címet meg telefont is

Email:t9210@freemail.hu
Tel:16203417552
köszi...lövöm neki az infót,azt majd megkeres,de lehet már csak jövő 7en,nem tudom mikor lesz netközelben
20000Ft ért adnám ha érdekelné a haverodat,jó kis csizma nagyon.
Nem baj az,hogy ki tetted a cuccaidat nincs ez még le jáccva, ha nem tudom a gépem el adni akkor textil ruhára is be kell ruháznom mert természetesen csak bör szerkóm van ja 2xl-es cuccot viselek
Értem!Csak mivel erről a témáról volt szó,gondoltam leírom.Én sem hirdetem annak ellenére,hogy nem kell.Van egy Bering cordurám ugyanígy porosodóba.
Sajna semmit nem igérhetek,messzire laksz ha legalább 50km körzetben laknál de amugy is variálok köszönhető a marha jó anyagi helyzetünknek.Van nálunk egy fasza motoros bolt,nekem van egy garnitúra gumim (használt) lehet beszámolja.
Helló! 20.
szia!mennyiben vesztegeted a csizmát?egy haverom keres már régóta és pont 43 körüli kell neki.megkérdezem azt ráugrasztom
Szia ,forint?....szerény legyél
Nekem van egy eladó 45-ös SIDI,hibátlan,alig használt állapotban,ha érdekel.
na mindegy csak akad egyszer valaki akinek jó méretben meg kell is.
Én meg szívtam mikor az enyémet vettem 44-est egyszer kétszer meg áztam benne,ááááá meg amúgy is szar az egész
Hát úgy látszik nem nagyon van szerencsém az eladáshoz,más is kérdezte neki meg nagy volt.
én keresek csizmát de nekem 45-ös kell
A lánc kivételével nekem ugyan ez.
Csak fék nincsen rajta.
emigyen állok