Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak kérdezem nem érdekel valakit,van egy 43-mas speed csizmám eladó.
Mujahedin jó neked, hogy így szét tudod szedni mondjuk ez a része nekem is menne de már az összerakás háááát az már nem biztos .
Én szétszedtem a légszűrőházat, gázbowdent kifűztem(ki kell pucolni a hüvelyt, mert tele van ragadós szarral), fékkart leszereltem(ki kell egyengetni), elvittem a sárvédőmet, meg a farokidomot Dúzs Petihez átalakításra, összeszereltem az új speckó rendszámtábla tartómat....
Holnap ellenőrzöm a vezérműláncot, lecserélem a hátsó fékben az olajat, Fényesre nyalom a láncot(utána is kell húzni), kipucolom a légszűrőt, aztán jöhetnek a komolyabb munkák....
Köszi 9363 de remélem nem lesz rá szükségem ha még is akkor minden féle képen szólok .

ddt500 igazad van abban ,hogy jobb így mint 200-nál de azért így is bosszant nagyon .
Kíváncsi leszek holnap mit mondanak a mocra még is mi a baja.!
2009. március 28-29-én tartjuk az Auto Expo M1-ben a Kawasaki Expo és Börzét, a Kawasaki márkakereskedői motorkiállítást és vásárt. A rendezvényre ingyenes a belépés és a parkolás.
Sziasztok! annyit szeretnék kérdezni hogy tudja-e valaki esetleg mikor lesz az első esti Kawa motorozás a Ringen....?
meg az én csizmámat amit venni akartam
Akkor azt láttam imént elmenni az ablakom előtt.
Ááá,akkor el is ment a kedvem az egésztől!
Én tudtam, hogy nem kell kimennem
Tényleg nem volt Kawasaki. Összesen 1 Ninját láttam az is pályagép volt. A csajok aranyosak és szépek voltak, ha másért nem azért megérte elmenni. Ruházati termék ahova érdemes volt bemenni az a Superzone, meg egy másik hely ahol Spykeot árultak. Olcsó cuccokban ott volt még a Mofaker. Egész jófejek voltak ott is. Amúgy Suzukiból sok volt, Hondából meg Yamahából csak 1-2 fasza motor volt. a többi chopper meg Vespa meg ilyenek.
A harleyk között volt 2 rendőrmotor is. kinnt voltak motoros mentősök, és egy rommá tört 98as Ninja is ki volt állítva. nagyvobalakban ennyi...
Ha szir szar robogókat, meg csopikat szeretnél nézegetni, akkor menj csak. A suzuki, yamaha, honda még egész jó, de összességben egy rakás szar.
Kb 20 helyen árulnak ruhát, de ennek a fele fityfaszos chopperes bőr, a másik felében meg semmi választék.
A superzonnak, meg a shoxnak van valamennyi,de mindenhol azt mondták, hogy akcióban csak a kifutó cuccok vanna, ezért nincsen választék...
Ja értem. Lesz legalább bőven benzinre való.
Jaja,meló látástól - vakulásig!
Heló. ÁÁÁÁ téged is lehet látni? Jól elvótál tűnve
Tényleg nem volt kint a Kawasaki?
Ruházat,termékekből van választék?

Szevasztok!
Akit érdekel a kiállítás kawasaki kélkül az nyugodtan menjen.
Szerintem egy nagy rakás szar volt az egész, ami nem csak pénzt nem ért, de még időmbe is volt. Pfejjjj....
Attól még lehet a léptetővilla,hogy nem forog el!De lehet persze bármi más is!A motor jár,"csak" a váltód van összeakadva valamiért.Ezt okozhatja egy letört darab a léptetővilláról,valamelyik fogaskerékről,vagy "széteshetett" a váltómechanika,eltörhetett a váltótengely,ilyesmi.Okosabb úgyis csak akkor leszel,ha szétszeditek!Addig meg ne stresszeld magad hülyeségekkel,de ne is ringasd bele magad semmibe!Majd kiderül!Blokk ki,blokk alja le,és már látod is!Egy '99-es ZX 6-os váltót tudok ha az ugyanolyan,amiben csak egy pár fogaskerék cserés,de minden más jó benne/azt hiszem abba a 3.fokozat sz.r/.Léptetővillák,meg minden más jó!
Lásd a jó oldalát. Örülj, hogy most történt és nem 200-nál. Plusz még éppen csak tavaszodik. Nem a 30 fokban rohadsz otthon a motorral.
Mujahedin a kérdésedre a válasz igen a motor jár de a kerék nem forog sehogy sem? . Ez mitől van akkor még sem a léptető villa lehet. Amilyen szerencsétlen vagyok tuti,hogy bazi sokba fog kerülni a dolog .

Amúgy jó moci nézegetést a Hungexpóban mindenkinek aki megy. ,
Elvileg a karmantyúkből an 26db
Sziasztok. Na szóval kellene egy kis információ, hogy egy főfékhenger javitó készlet miből áll? Elküldtem ma haveromat debreceni kawa boltba, hogy kérdezze meg mennyi egy ilyen javitó készlet, de ott neki valami szimeringekről beszéltek, 16db 26E ft. Oldalanként 8db azt mondták neki. De szerintem valami totál másra gondoltak nem? Én nem értek a témához ezért is kérdem, de viszont a Biker Worldnél egy ilyen javitó készlet 7900ft. Ja és ott ez a kép van betéve.
Jaj, azt tudom hol van
A régi autómba ott vettem az aksit, azt hiszem valami bazinagy varta felirat van a kapun
Holnap motorshow!