Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne álmodozz száguldásokról mert egésznap a rádió bőszen mondja,hogy gymsop.megyét el árasszák trafival
Sejtettem de azért inkább rákérdezek!
Majd kiderül milyen lesz!
Talán már a jővő héten viszem az enyémet szelephézagot állítani meg karbi szinkront!
jobban ment MINT a gyárival (előzőt el írtam)
Gyári dobbal jobban ment?
Ááááá 7-8ezerkörül mintaki meg bolondult úgy meg indul, határozottan mondhatom jobban ment a gyárival.
De viszont kis fordulaton pl.indulásnál nekem volt egy pici tétova (hörgés) ez minimális.Szokták mondani okos tojások,hogy hozzá kell állítani a karburátort.Én nem tettem,nem vagyok egy kámikázetipus a fogyasztásom jó.230km körül tankolok 12lkörüli üzem anyagot.
Értelek! Akkor most már tuti bánod az egészet! Alapjáraton meg pár gázrántásra eddig szebb a hangja de menet közbeni különbséget még nemtudok mondani, de gondolom ott is sokkal jobb lesz! Sőt inkább ott lesz jobb
Szeva!
Ez tipikus, lesz ez még rosszabb is. my story: még a 99-es Ninját árultam. Felhívott egy srác, hogy jön megnézni valahonnan gyöngyös környékéről hétvégén, mondom jó, gyere. Nem jött. Rákövetkező héten megint beigérte magát, de hengerfejes lett a verdája, úgyhogy megint nem jött. rákövetkező hétre megint felhívott hogy most hétvégén biztosan eljön. MOndtam neki, hogy engem nem érdekel, ha jön, jön, ha nem, nem. Mondtam neki, hogy hétvégén Kunmadarason leszek, felőlem akár ott is megnézheti. Azt mondta ok. AMikor ott vagyok Madarason felhív, hogy nem tudott jönni, mert... és egy haverja megnézné a motort. . Megnézte a srác, nem tudott semmibese belekötni. rákövetkező héten megint hívott a gyerek, hogy eljön megnézni . El is jött, de az árban nem tudtunk megegyezni. Rá pár napra hívott, hogy nem gondoltam-e meg magam, mondom neki, hogy nem. (Vagy 15 percet beszéltünk). Rá pár napra megint felhívott este 21:30 körül a motorral kapcsolatba! Na ott aztán elszakadt a cérna: Azt mondja a srác: "vigyem már el neki legalább félútig, mert az neki nagyon sokba kerül, mire lejön ide" Erre én" dehogy viszem, neked kell a motor, nem nekem, te akarod megvenni" Kiosztottam a srácot rendesen, utánna már szerencsére nem hívott.
És ezen a srácon kivül hányan beigérték magukat pfff, legalább 20-an.
Végül egy pesti srác vitte el, lejött hétvégén, megnézte, mondta, hogy van két GPZ-je és ha elviszik azokat, akkor jön és viszi az enyémet. (Ehhez is sok reményt fűztem) Aztán nem telt el 2 hét és szólt, hogy jönne a motorért!
Hogy érted?semmiutalás csak úgyvolt,hogy elviszik a motorom ezért adtam el a kipufot, de mindenki csak nyavajog.
Igy hát nagyon ugynézki,hogy marad a drágám na mostmár akkor szertkéne tenni valamilyen sport dobra mert hát a gyárival nem az igazi
Ez most utalás volt?
Még lehet,hogy valamilyen sport kipufra is cserélném
ok
Nem akarom fényesiteni de szerintem nem lehetolyan szar ez igazi mintás race gumi francia, nem spanyol nincs laposra kopva egyenletes .Képek du.
rakhatsz fel egy képet!
Csak az a baj hogy mislen! rosszak a tapasztalataim róla és megfogadtam, hogy többet nem
érdekelne?
bármelyik fórumon eladó a gumim (motor gumi)
Ja de én nem szeretek aludni
Ha nem michelin gumit "árulnál" a 9-es forumon akkor vevő lennék rá!
melyik kawa szervízben?
Mi van azzal a géppel amelyiket nézted mikor úgy volt hogy esetleg eladom az enyém? Ugyanolyan volt, mint az enyém csak volt rajta gomba, akra dob.
Egyszer én meg a haverom is jártunk így.Én kinéztem a haveromnak pesten egy motort,fel is hívta a csávót és megbeszélt vele egy napot,fel is mentünk kocsival pestre mikor oda értünk felhívtuk hogy melyik lakóépület amiben lakik,erre a barátnője vette fel hogy az apja lerobbant és a barátja elment hazahúzatni,vártunk egy órát,ja azt mondta amúgy hogy a gép ott van ház előtt, megint telefonáltunk neki megint a barátnője vette fel akkor már azt mondta a csaj hogy a motor nem tudom én melyik kerületben egy szervízben van letakarva.Ez már kicsit gyanús volt,na mindegy vártunk majdnem egész nap mert mikor próbáltuk hívni már ki volt kapcsolva a telefonja ezért délután elindúltunk haza és pestől 50km-re csörög haverom telefonja hogy mehetünk,ő meg mondta hogy már messze vagyunk és már nem érdekli a gép.Lehet hogy egésznap szerelték össze a gépet abban a szervízben hogy valakit átbasszanak vele.
Ja anno én is decemberbe vettem a kipszit,így nekem is ki kellet várni a ki...ott telet sokat kell aludni aztán gyorsabban telik
hali
még sehova sem vittem,de az a csávo csinálja aki a kawa
szervizbe dolgozik.csak privátba othon.
a szervizbe kérdeztem csak hebegés habogás volt és ez nekem
gyanus volt,nemszeretem a mellébeszélést!
aki ezzel foglalkozik évek óta biztos tisztába van azzal hogy max
mibe kerül egy szinkron és egy hézag állítás!
szerintem! nemde?
ezért be is regisztráltam a mersz estekre
Szava mindenkinek:
15.-én nem jön senki kiállittásra ?
Te baszki ugyan ebben a cipőben járok,már 12db nagy felbotású
közeli fényképet küldtem most egy srácnak(ha olvassa neharagudjon hogy közzé teszem de ez van) és semmi.
Mindenki csak imail telefon aztán semmi.