Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bezony.
ennyi...de tényleg röhej,kérdezem a telefonban h mennyi lenne egy karbiszinkron meg ha kell szelephézag,és akkor hát az attól függ.jó,de akkor mondja meg h mennyi akkor,ha minden szelepet állítani kell,plusz a karbiszinkron...de ezt ő nem tudja megmondani.vigyem be a gépet,3500-ért szétszedik és megmondják mennyi....elég lehúzásszagú
Egyszerűen nem akarnak dolgozni.
powerbike...meg kisebb szervizeket
Milyen szervizeket hívtál?
hali!
nemsokára kész vannak a papírok a mocira aztán hajrá!
egy kérdés...valaki ismer itt Pesten olyan emberkét akihez elvihetném a gépet egy karbiszinkronozásra?már hívtam pár szervízt de csak hebegnekhabognak...nem mondakan semmi konkrétat,pedig nem hiszem h be kéne ettől hugyozni,na mindegy.
előre is köszi
Hahóó
Hátha le gurultál 8ekmt akkor hol a baj?
Az a baj,hogy elég drága márka
Üdv.
Kb.8000ezret mentem a motorral mióta nálam van.
pilot power van elől , hátul.
Elől nem fogy, viszont a hátsó az intenziv gyorsitgatások hatására gyorsan elkopott..(de tapadt a Mátrában, H.ringen)
Én eddig abban a tudatban voltam, hogy ez egy jó gumi.
De annyian fikázzák,hogy elbizonytalanodtam.
Milyet vegyen az ember, hogy jó legyen túrázni, no meg pár Hungaroringes gurulásra?
Számomra is lehetetlen, 07-es volt, 08 májusban vettem le róla!
112lónak nem szabadna így elrugatni a gumit! Haveromnak is kölcösnadtam azaz szoktunk néha cserélni kerekezni akart vele és nem állt fel kerékre a motor hanem elrugot
kanyarból kigyorsításkor alig mertem huzni a gázt!
lerugatásnál sem birt sokat! 10mp álló helyben utána meg egy karika aztán vászon már kint ficent

Magyarul nem a motor erős a gumihoz, a gumi volt rossz a motorhoz!
hali
steelhorse
Hát szerintem nekünk lelkes amatőröknek meg felel ez a gumi, főleg race medium fajtában
Hogy egy gumi 2.-ban illetve 3.-ban 30 méter csíkot húzzon egy 600-ason,az nem gyenge!Nekem igazából hihetetlen!Milyen lehetett az a gumi?!?Mármint minőségre,korra,mittudomén!
Nekem ez nem vált be! Az elsővel semmi gondom nem volt!
A hátsó viszont juj! Eszméletlenül fogyott, ez nem is baj csak az hogy tapadás hozzá nem járult! 2-3-asba nagy gáz gyorsításhoz és már pörgött a gumi addig amig nem engedtem el a gázt! Volt hogy 30métert huztam

Másnak lehet bevállik nekem nem jött be!
fej nélkül kell 70mm.. fejjel az enyém is annyi
szar?
Nekem ugyan ilyen volt fent!
használtak márkáját le irtam,hogy jó fajta? kinek ez,kinek az
Ezek új gumik?És jó fajták?
nem sárosak a gumik,így adja a vaku
Íme Mchlen Power Race 120/70 180/55 4-4mm mintával 24ezer ft én is ennyért vettem nem vagyok kereskedő
Sziasztok!
Tud valaki segiteni, bal tükör és lábtartó kéne 05-ös 636-hoz.Megköszönném.
A boltban én is tudok venni.
Hello, küldjem hát a csavart? a hossza fejjel együtt 70 mm, fej nélkül 60 mm.
Valaki szól majd nekem, hogy menjünk pályázni vhova akkor megyek! Persze ha ráérek, de ilyenre mindig szakítók időt
Én ebben az évbe inkább pályázni akarok h-ring eu-ring
remélem lesznek találkák
Én arra nem fogok menni! Vas megye az én területem
meg ausztria!