Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint minek nincs? Mert most énsem értem!
Haveerrr.
Fingom nincsen miről beszélsz.
Ennek semmi értelme.
az a bajod hogy nincs hajad?
Én se szeretem öket! Főleg ha kever a csajal olyan mintha két csak keverne! Jó is az monjduk csak utánna nagy a csalódásod hogy mégse! Na de nem ez a lényeg!

Nagyon sok túlaj van akinek sikerül! Sokan csak használják aztán ha vmi van akkor nem költünk rá megfoltozzuk aztán menjen!
Meg nincs pénze rá mert ha megveszi hozzá ami kell a hitelre már nem jut neki! (tudod a szomszédnak villogni kell) Sajnos ilyen országba élünk!
Ez-az.
Kúrva szar vevő vagyok.
Múlthéten egy coffosnak meg is mondtam a magamét.
Hogy a picsába lehet egy férfinak derékig érő haja....
Mindegy.

tehát megláttam az embert má a motor nem is érdekelt.
Ez egy 10-r volt. Minden szétrepedve, meg össze vissza, de nem ez a lényeg. Mondom neki: négy éves korára sikerült rendesen lelaknod szegény motort. Nem igaz, hogy nem látod mit össze tákoltál szerencsétlenen. Idióta igénytelen coffos..... Ilyen izéé, buzi lófarkas.
Te egy jó vevő vagy! mindenre figyelsz ahogy kell:)
Lehet új vas kéne neked
45e egy éve! de az már cserés kétszer leért!
másikat akarok mióta Crazy Joenél felvettem a Shoei-t na az sisak!
és a héjméret sem 50literes
Azt megköszönném.
04-05-ös érdekel zöldben.
azért az AGV ST ANDREW-es sisak befigyel...
mennyiért vetted?
Vedd meg az enyémet. nem zsákbamacska. egyben van!
ha eladnám se vennéd meg mert nem igazán van még egybe!
hiperszuper fényezés, hiperszuper fék, hiperszuper váz....igyhát megmarad ezeket megkapja márciusban( ) remélem...
de ruhára megint nem fog maradni ha így megy tovább max bukó
esetleg ápr. máj. de akkor meg már nem akciós....
egy zx 10 et tudok.megkérdezzem megvan e még?az jó nincs baja.együtt motoroztam a sráccal,nem n yirta ki....
én már ma azt várom...de minek..
Én már holnap azt várom,hogy reggel besüssön a nap az ablakon!
remélem hétvégén jó idő lesz mert akkor felugrok nyíregyre tekeregni egy kicsit
Miért?
Eladod?

Nincsen.....
Szar ezt kimondani, de nem lehet egy épkézláb normális egybenlévő ZX-et kapni.
Én megfizetném az árát, ha jó, de ilyen-olyen repedezett, itt-ott csúszott,meg repedezett motor nem kell.

A legújabb: Na mondom itt van nemmessze egy jó 2005-ös 6-r nemmessze. Felhívom, szuper a gép, meg hibátlan.
Odamegyek, az eladó hosszúhajú férfi. (sose vegyél motort hosszúhajú férfitól), Megláttam, már tudtam, hogy nem lesz üzlet.
na a motor. Bal telóból folyik az olaj, sárvédő ferde, heggesztett a fejidom, oldalidom, farokidom, minden össze-vissza fényezve, lábtaró lóg......ÁÁÁÁÁÁ.....
Akkor ezek szerint még nem nézted meg a Debrecenit.
nem sok benzinről beszélünk itt. 2vel nagyobb fuvóka. szinte semmi. annyi levegőt kap hogy elégjen jócskán a benzin. ha nem akkor majd kipufogásnál
cseréjjünk könyörgöm.én odaadom a digit órát te add a mecha forimérőt
Nyíregyháza.
én most vasárnap megyek mérnem most jösz?
Elment az egésztől a kedvem.
Az utóbbi hetekben teljesen lázban voltam, de a sok pofáraesés, fölösleges rohangálás, meg hazudozó ember elvette a kedvemet az egésztől.
Még 21-én megnézek egyet debrecenben, ha megvan és tényleg jó, akkor belevágok, de már napok óta nem néztem másikat.
szeebusz! van már új motorod?
Sűríthet, meg tágíthat, meg mehet bele annyi benya, amennyit csak szeretnél, de ha nem 1:16 a benzin levegő arány, akkor baszhatod, mert nem fog elégni a plussz benzin.